Kalėdinės dovanos kolegoms

Ieškote unikalios dovanos kolegoms? Vis neapsisprendžiate kokios kalėdinės dovanos juos labiausiai nudžiugintų? Vakarienė tamsoje- tai nepaprasta pramoga, kupina įdomių potyrių ir gardžių patiekalų. Smagi nauja patirtis leis mėgautis maistu visiškoje tamsoje, pasiklaujantant uoslės ir skonio receptoriais. Aktyvų laisvalaikį mėgstantiems patiks pasivažinėjimas elektriniu motociklu. Važiuodami miško takais greitu ir menevringu motociklu kiekvienas pajust adrenalino antplūdį ir visiškos laisvės jausmą. Pramoga, gražios gamtos apsuptyje, nepaliks abejingo nei vieno. O tikriems skrydžių fanams verta sudalyvauti mokomajame skrydyje virš Kauno. Skrisdami pamatysite nuostabią panoramą, o profesionalus instruktorius papasakos apie lėktuvo galimybes ir skridimo principus. Padovanokite įspūdžius!
Veiklų rūšys
Rasta: 246
Jūs peržiūrėjote 60246

Kalėdinių dovanų idėjos bendradarbiams

Kalėdų laikotarpiu norisi nustebinti ne tik šeimą ar draugus, bet ir kolegas. Tačiau ne visada atsiranda idėjų, ką gi tokio įdomaus padovanoti. Ekstremalus pasivažinėjimas tankodrome nepaliks abejingo nei vieno. Tai ne tik smagi pramoga, bet ir puiki patirtis. Pasiūlymo metu galima susipažinti net su trimis karinėmis transporto priemonėmis- tanku, visureigiu ir sunkvežimiu. Važiavimas įspūdingu šarvuočiu paaštrins pojūčius, o kūną užplūs didelis adrenalino kiekis. Išsiilgusius naujų skonių nustebinkite ispaniškų čiūrų degustacija. Gardus Ispanijos tradicinis desertas su belgišku šokoladu privers apsilaižyti pirštus! Tai puiki proga pasmaližiauti ir susipažinti su Ispanijos kultūros dalimi. Tie, kas skaldo mįsles kaip riešutus, ir nesunkiai atranda įvairias užuominas, galės išmėginti jėgas galvosūkių kambaryje „Poltergeistas“. Kartu su kolegomis turėsite išspręsti visus uždavinius ir išsiaiškinti paslaptis, kad išsilaisvintumėte iš kambario. Tai šauni pramoga, kurioje gausu azarto, nuotykių ir gerų emocijų. Visiems, bent kartą metuose reikia skirti laiko sau, leidžiant pailsėti kūnui ir mintims. Tą, sunkiai dirbantys kolegos, gali padaryti gintarinio viso kūno masažo metu. Per seansą yra naudojamas gintarinis aliejus ir gintaro pudra. Šių produktų ir profesionalių masažistų dėka pagerės kraujotaka, atsistatys oda ir sumažės įtampa visame kūne.

Originalios dovanos kolegoms

Ekstremali šratasvydžio pramoga skamba viliojančiai, ar ne? Tikri ginklai ir tikros kulkos sukels pačius geriausius įspūdžius nusitaikius į taikinį ir nuspaudus gaiduką. Čia kiekvienas galės išmėginti savo taiklumą ir pajusti tikrą galios jausmą. O mėgstantys labiau ramų laisvalaikio praleidimo būdą gali atrasti harmoniją ir visišką laisvę jodami ant žirgų Kauno marių pakrante. Kartu su instruktorium išmoksite jojimo pradmenų bei daugiau sužinosite apie arklius. Nuostabi gamta ir grakštūs gyvūnai sukels pačius maloniausius potyrius. Tegul Kalėdos atneša kuo daugiau džiaugsmo patiems geriausiems kolegoms!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje