Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“

Sukurk iššūkį savo skonio receptoriams! Ar kada nors susimąstei, koks būtų maisto skonis, jei jo nematytum? Visus savo pojūčius sutelkite tik į maisto skonį ir aromatą. Tikrąjį maisto skonį naujai pažinsite vakarienėje tamsoje „L‘artisan“ Kaune ir Vilniuje „Medininkų“ restorane.

Esant aklinai tamsai, grojant muzikai, degustuosite įvairius patiekalus, kurie ragaujami tamsoje įgaus visiškai kitą reikšmę ir taip pajusite dar niekada nepatirtus pojūčius, visa tai patirsite, jei išmėginsite vakarienę visiškoje tamsoje.

 

 

Veiklų rūšys
Rasta: 4

Vakarienė tamsoje - gurmaniškas iššūkis

Vakarienė visiškoje tamsoje „Dine in the Dark“ - priimk gurmanišką iššūkį! Aštru, saldu, rūgštu - ar tikrai pasitikite savo skonio receptoriais? Kviečiame pasinerti į jaudinantį gurmanišką nuotykį ir pasiekti skonio receptorių jautrumo viršūnę vakarienės visiškoje tamsoje Dine in the Dark metu! Visus savo pojūčius sutelkite tik į maisto skonį ir aromatą. Tikrąjį maisto skonį naujai pažinsite vakarienėje tamsoje „L‘artisan“ Kaune ir Vilniuje „Medininkų“ restorane. Leiskite Jus nusivesti į pojūčių kelionę – į vieną iš unikaliausių vakarienių jūsų gyvenime. Aklinoje tamsoje galėsite mėgautis kvapais, garsais, skoniais ir lytėjimu taip, kaip dar niekada nėra tekę.

Nusikelk į romantišką gurmanišką potyrį tamsoje

Esant aklinai tamsai, grojant muzikai. Degustuosite įvairius patiekalus, kurie ragaujami tamsoje įgaus visiškai kitą reikšmę ir taip pajusite dar niekada nepatirtus pojūčius. Jus pasitiks dar prie restorano durų, kuriame prasidės naujų pojūčių vakaras. Tai bus kažkas, ką ragavote bent kartą gyvenime, o gal kažkas puikiai pažįstamo, tačiau, akims „nesufleruojant“, ką dedate į burną, valgio skonis gali būti visai kitoks nei tikėjotės. Turėsite pasikliauti savo uosle ir skonio receptoriais, kurie tamsoje tampa daug jautresni. Patys įsitikinsite – tai nėra mitas! Užtikriname, jog ne tik nepamiršite šios vakarienės tamsoje, tačiau neįtikėtina patirtimi norėsite dalintis ir su draugais, ir patys ją pakartoti vėl ir vėl. Vakarienės pabaigoje – žvakių šviesa ir atgaiva Jūsų akims ir galimybė pamatyti patiekalus, kuriuos tik ką ragavote vakarienės tamsoje metu.

Vakarienės tamsoje metu Jūsų laukia:
• Užkandis;
• Karštasis patiekalas;
• Desertas.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?