Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovana Tėčiui

Kiekviena diena yra kaip šventė, o jei ta šventė būna kartu su vienu brangiausiu žmogumi tėčiu – tai ypatinga diena. Tačiau norint sukurti dieną, kurią prisiminsime ilgai – pramogos yra tiesiog privalomos.

Dovaną tėčiui tikrai nėra sunku išrinkti, nes nei vertė nei prekė ženklas dažniausiai jam nėra svarbu, tad svarbiausia dėmesys ir emocija. 

Mes esame parengę daugybę pasiūlymų tėčio dovanai. Vienas jų yra išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje - šis pasiūlymas skirtas visiems, norintiems susipažinti su totalitarinės valstybės piliečio gyvenimu bei patirti gerą adrenalino dozę. Tavo tėčiui tai bus puiki dovana ir pramoga, adrenalinas ir puikios emocijos garantuotos.

Dar viena iš dovanų idėjų yra vairavimas Ferrari arba Lamborghini miesto gatvėse, tai dovana skirta mėgstantiems vairuoti, dievinantiems greitį ir automobilius. Jei tavo tėtis yra superautomobilių fanas – ši dovana jam tikrai patiks ir garantuojame – įspūdžiais dalinsis ilgai,o šypsena nuo veido nedings ilgai.

Galbūt tėtis mėgsta laiką leisti ramybėje ar yra romantikas? Tuomet siūlome ypatinga proga dovanoti sūrių ir gėrimų degustacija „Taste in the Dark“. Tai ne tik neįprasta degustacija, tačiau ir nauji potyriai ir skoniai.

Dažnai būna, kad negalime apsispręsti, ką gi dovanot, kai variantų yra labai daug, tačiau mes pagalvojome ir apie tai ir paruošėme ypatingą pasiūlymą – dovanų rinkinys “Jam”. Jis ūnikalus tuo, kad tėtis galės pats išsirinkti pramogą, kuri jam labiausiai patiks. Kaip sakoma, laimingi tėvai – laimingi vaikai. Dalinkimės laime su šeima ir pačiais brangiausiais vyrais. Dovanokime laimės ir nuotykių pilną dieną. 

 
Veiklų rūšys
Rasta: 276
Jūs peržiūrėjote 60276

Ieškote ypatingos dovanos Tėčiui? Kad būtų lengviau sugalvoti, kokia dovana tėčiui bus ypatinga - mes paruošėme daug įvairių pasiūlymų, kurie tėtį paliks nustebintą ir pilną įspūdžių.

Automobilių pramogos, žvejyba, bilietai į teatrą, o gal savaitgalio malonumai Lietuvos kurorte? Nuo mėgstamo žurnalo prenumeratos iki ekstremalių pramogų, nuo gurmaniškos vakarienės iki šaudymo koviniais ginklais – pas mus tikrai rasite puikią dovaną savo mylimam Tėčiui!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?