Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Skrydis sklandytuvu

Padovanokite laisvę skrendant sklandytuvu! Stebėkite nuostabią Lietuvos gamta be jokio triukšmo, skrodžiant padebesiais. Valdykite sklandytuvą patys arba leiskite tai padaryti profesionaliems aeroklubo pilotams. Sau ir savo brangiausiems dovanokite nepamirštamą skrydžio sklandytuvu patirtį! Taip pat ieškokite skrydis parasparniu, apžvalginis skrydis lėktuvu, skrydis oro balionu.
Veiklų rūšys
Rasta: 5

Skrydis sklandytuvu - geriausia dovanos idėja

Dovanokite savo artimiesiems nepamirštamą skrydžio sklandytuvu patirtį, o mėgstantiems iššūkius dovanokite galimybę pakilti į orą netradiciniu būdu. Stebėkite nuostabią Lietuvos gamtą ir Lietuvos miškus be jokio triukšmo ir skrodžiant padebesiais pajuskite tikrą laisvę bei lengvumą. Valdykite sklandytuvą patys, padedant instruktoriui, arba leiskite tai padaryti profesionaliems aeroklubo pilotams, kurie skrydžio metu pademonstruos įvairių pilotažinių triukų. Dovanokite nepamirštamus įspūdžius ir gerą laiką! Daugiau oro pramogų galite rasti kategorijoje - skrydžių dovanos.

Pilotažinis skrydis sklandytuvu

Sklandyti sklandytuvu yra toks pats sportas kaip ir daugybė kitų sportinių veiklų. Tačiau čia nėra žibalo ar benzino, sklandytuvas neturi ir variklio, o ar žinote, kad pats ilgiausias visame pasulyje skrydis truko net 28 valandas?

Mokomasis skrydis sklandytuvu

Šio skrydžio metu nebūsite paliktas vienasm kartu su jumis bus pilotas, kuris valdys sklandytuvą. Skrosite debesiais tyloje, atkabinti, be jokių garsų ir triukšmų, 300m aukštyje. Po šio skrydžio norėsite kartoti ir kartoti.

Romantiškas skrydis lėktuvu virš Trakų

Puiki pramoga tiems, kurie ieško romantikos kartu su ekstremaliais pojūčiais. Vops per keletą minučių lėktuvas pakels jus į dangų ir skris link Trakų, apskris Galvės ežerąm ir apskris kelis ratus virš Trakų pilies. Dovanokite nerealias akimirkas aukštai savo artimiesiems. 

 

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?