Skrydis sklandytuvu

Padovanokite laisvę skrendant sklandytuvu! Stebėkite nuostabią Lietuvos gamta be jokio triukšmo, skrodžiant padebesiais. Valdykite sklandytuvą patys arba leiskite tai padaryti profesionaliems aeroklubo pilotams. Sau ir savo brangiausiems dovanokite nepamirštamą skrydžio sklandytuvu patirtį! Taip pat ieškokite skrydis parasparniu, apžvalginis skrydis lėktuvu, skrydis oro balionu.

Skrydis sklandytuvu - geriausia dovanos idėja

Dovanokite savo artimiesiems nepamirštamą skrydžio sklandytuvu patirtį, o mėgstantiems iššūkius dovanokite galimybę pakilti į orą netradiciniu būdu. Stebėkite nuostabią Lietuvos gamtą ir Lietuvos miškus be jokio triukšmo ir skrodžiant padebesiais pajuskite tikrą laisvę bei lengvumą. Valdykite sklandytuvą patys, padedant instruktoriui, arba leiskite tai padaryti profesionaliems aeroklubo pilotams, kurie skrydžio metu pademonstruos įvairių pilotažinių triukų. Dovanokite nepamirštamus įspūdžius ir gerą laiką! Daugiau oro pramogų galite rasti kategorijoje - skrydžių dovanos.

Pilotažinis skrydis sklandytuvu

Sklandyti sklandytuvu yra toks pats sportas kaip ir daugybė kitų sportinių veiklų. Tačiau čia nėra žibalo ar benzino, sklandytuvas neturi ir variklio, o ar žinote, kad pats ilgiausias visame pasulyje skrydis truko net 28 valandas?

Mokomasis skrydis sklandytuvu

Šio skrydžio metu nebūsite paliktas vienasm kartu su jumis bus pilotas, kuris valdys sklandytuvą. Skrosite debesiais tyloje, atkabinti, be jokių garsų ir triukšmų, 300m aukštyje. Po šio skrydžio norėsite kartoti ir kartoti.

Romantiškas skrydis lėktuvu virš Trakų

Puiki pramoga tiems, kurie ieško romantikos kartu su ekstremaliais pojūčiais. Vops per keletą minučių lėktuvas pakels jus į dangų ir skris link Trakų, apskris Galvės ežerąm ir apskris kelis ratus virš Trakų pilies. Dovanokite nerealias akimirkas aukštai savo artimiesiems. 

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje