Romantiška vakarienė restorane

Kviečiame pasimėgauti gurmaniškomis vakarienėmis geriausiuose šalies restoranuose! Vakarienė restorane – puiki dovana ir šventė, kuri leis pasijusti pakylėtai. Daugybė įvairių gurmaniškų restoranų visoje Lietuvoje yra pasiruošę Jus maloniai nustebinti gardžiais patiekalais ir naujais atradimais.

Ieškai kažko skanaus, prabangaus ar romantiško? Vakarienė visada suteikia malonią atmosferą, joje pabūni ne tik su tau brangiu žmogumi, bet ir aplankai mėgstamą restoraną, paragauji įvairiausių šefų su meile gaminto maisto ir išbandai kažką naujo. Pramogos dviems tai laikas kartu ir vienas kito pažinimas. O tam mes turime daug puikių pasiūlymų iš kurių galėsi išsirinkti ir nustebinti Tau brangų žmogų. Taip pat ieškokite dovanos gurmanams

6081

Romantiška vakarienė - puikus dovanos pasirinkimas

Romantiška vakarienė puikiai tiks pasikviesti savo mylimąją ar mylimąjį į pasimatymą. Bet jei dar nežinai, į kokią romantišką vakarienę pasikviesti - mes Tau galime pasiūlyti, kaip nustebinti savo mylimąją ar mylimąjį ir kokią vakarienę išsirinkti. Puiki ir originali vakaro idėja -  vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“, maisto ragavimas tamsoje su mylimu žmogumi bus didelis iššūkis, kuris leis pažinti partnerį tokioje situacijoje. O jei bijote tamsos ir geriau norite pasijuokti, tai puikiai tiks Komiškas šou ir vakarienė „Shitty Dinner“. Šio šou metu netrūks juoko ir daug skanaus maisto. Vakarienė gali būti smagi, tetrališka, išsiskirti iš visų ir palikti daug gerų emocijų ilgam laikui.

O gal mėgstate aukštį? Tada šis pasiūlymas kaip tiks jums - dangiška vakarienė Televizijos bokšto restorane „Paukščių takas“. Vakarienės metu galėsite džiaugtis ne tik vienas kitu, bet ir grožėtis Vilniaus panorama ir viską stebėti iš aukštai. O jei norite kažko netradiciško ir ne Lietuviško - puikiai tiks vakarienė indiškų patiekalų restorane „Sue‘s Indian Raja“. Galbūt mėgstate žvejoti ir valgyti žuvį tada gurmaniška vakarienė išskirtiniame žuvies restorane „Žuvinė“ kaip tik Jums.

Ir jei po tiek daug pasiūlymų vis tiek sunku išsirinkti vieną - padovanokite dovanų rinkinį „Skonių kelionė“. Tu ar Tavo antroji pusė patys galėsite išrinkti vakarienę. Jos metu galėsite šnekučiuotis, ragauti dar neragautų patiekalų ir mėgautis laiku kartu. 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje