skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vakarienė restorane

Kviečiame pasimėgauti gurmaniškomis vakarienėmis geriausiuose šalies restoranuose! Vakarienė restorane – puiki dovana ir šventė, kuri leis pasijusti pakylėtai. Daugybė įvairių gurmaniškų restoranų visoje Lietuvoje yra pasiruošę Jus maloniai nustebinti gardžiais patiekalais ir naujais atradimais.

Ieškai kažko skanaus, prabangaus ar romantiško? Vakarienė visada suteikia malonią atmosferą, joje pabūni ne tik su tau brangiu žmogumi, bet ir aplankai mėgstamą restoraną, paragauji įvairiausių šefų su meile gaminto maisto ir išbandai kažką naujo. Pramogos dviems tai laikas kartu ir vienas kito pažinimas. O tam mes turime daug puikių pasiūlymų iš kurių galėsi išsirinkti ir nustebinti Tau brangų žmogų. Taip pat ieškokite dovanos gurmanams

Veiklų rūšys
Rasta: 128
Jūs peržiūrėjote 60128

Romantiška vakarienė - puikus dovanos pasirinkimas

Romantiška vakarienė puikiai tiks pasikviesti savo mylimąją ar mylimąjį į pasimatymą. Bet jei dar nežinai, į kokią romantišką vakarienę pasikviesti - mes Tau galime pasiūlyti, kaip nustebinti savo mylimąją ar mylimąjį ir kokią vakarienę išsirinkti. Puiki ir originali vakaro idėja -  vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“, maisto ragavimas tamsoje su mylimu žmogumi bus didelis iššūkis, kuris leis pažinti partnerį tokioje situacijoje. O jei bijote tamsos ir geriau norite pasijuokti, tai puikiai tiks Komiškas šou ir vakarienė „Shitty Dinner“. Šio šou metu netrūks juoko ir daug skanaus maisto. Vakarienė gali būti smagi, tetrališka, išsiskirti iš visų ir palikti daug gerų emocijų ilgam laikui.

O gal mėgstate aukštį? Tada šis pasiūlymas kaip tiks jums - dangiška vakarienė Televizijos bokšto restorane „Paukščių takas“. Vakarienės metu galėsite džiaugtis ne tik vienas kitu, bet ir grožėtis Vilniaus panorama ir viską stebėti iš aukštai. O jei norite kažko netradiciško ir ne Lietuviško - puikiai tiks vakarienė indiškų patiekalų restorane „Sue‘s Indian Raja“. Galbūt mėgstate žvejoti ir valgyti žuvį tada gurmaniška vakarienė išskirtiniame žuvies restorane „Žuvinė“ kaip tik Jums.

Ir jei po tiek daug pasiūlymų vis tiek sunku išsirinkti vieną - padovanokite dovanų rinkinį „Skonių kelionė“. Tu ar Tavo antroji pusė patys galėsite išrinkti vakarienę. Jos metu galėsite šnekučiuotis, ragauti dar neragautų patiekalų ir mėgautis laiku kartu. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?