skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Irklentės: nuoma, plaukimas

Irklentės, dar žinomos kaip SUP’ai – iš Havajų kilusi ir pasaulyje populiarėjanti vandens sporto šaka. Irklenčių sportu gali mėgautis ir pradedantieji, ir pažengę aktyvaus laisvalaikio mėgėjai – tereikia įrangos, vandens telkinio ir gero oro! Ramus vandens siūbavimas, pakrančių vaizdai – puikus būdas aktyviai praleisti popietę!

Šiuo metu itin populiarėjanti irklenčių vandens pramoga suvilios tiek nuotykių ir ekstremalių pojūčių ieškančius, tiek poilsio pasiilgusius, kurie galės išmėginti jogos pratimus netradiciniu būdu.

 
Veiklų rūšys
Rasta: 15

Irklentės - visų mėgiama pramoga

SUP (angl. Stand up paddle surfing) – tai sportas, kilęs iš banglenčių sporto, atsiradęs Havajuose. Priešingai nei tradicinis banglenčių sportas, kai plaukikas sėdi ar guli tol, kol ateina banga, šio sporto propaguotojai atsistoja ant irklentės ir specialiai naudojamu irklu reguliuoja savo plaukimo kryptį ir greitį. Atrodo sudėtinga? Patikėkite, priešingai nuo kitų sporto šakų reikalaujančių daug praktikos ir įgūdžių, plaukimas su irklente yra greitai išmokstamas. Didelis SUP irklenčių pasirinkimas atveria galimybes kiekvienam - mažam ir dideliam, jaunam ir senam, merginai ar vaikinui. Plačios ir didelės irklentės yra pritaikytos atlikti jogos pratimus ar ramiam pasiplaukiojimui. 

Irklentės ir laisvalaikis 

Laisvalaikis stovint ant irklentės tikrai ilgam išliks Jūsų atmintyje, nes tai ne tik nuostabus būdas mankštai, bet ir atgaiva kūnui ir sielai! Ši pramoga turi labai daug atspalvių ir galimybių. Vienas iš jų - romantiškas pasiplaukiojimas dviems Trakuose, kurio metu Jus lydės nepakartojami vaizdai ir pačios geriausios emocijos. Norint nustebinti visus savo nuostabiausius draugus neeiline pramoga ir naujas iššūkiais galima išbandyti plaukimą irklente kompanijai, tai bus ne tik puikus būdas praleisti daugiau laiko su savo draugais, bet ir pažvelgti į Trakų kurortą visiškai kitaip! O gal norite pabandyti irklentę jūroje? Sklęsti vandeniu, lyg turėtumėte sparnus? Plaukimas irklente su „Wing Surfer “ sparnais būtent tai ir siūlo! Išmoksite plaukti irklente bei panaudoti vėjo jėgą, tam, kad pajustumėte dar niekada nepažintus potyrius.  

Išmėginkite šį unikalų sportą ir leiskitės į naujus nuotykius! 

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?