Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Komiškas šou ir vakarienė Shitty Dinner

Mėgstate skanų maistą ir komiškas situacijas? Ieškote išskirtinės vakarienės, kuri suteiktų neišdildomus įspūdžius? Shitty dinner komanda pasiruošusi padaryti viską, kad ši vakarienė taptų visišku sąmyšiu, pilnu nesusipratimų ir juokingų situacijų!

Jūsų lauks trijų patiekalų vakarienė su didele juoko doze. Įžūlus aptarnavimas, nerangūs padavėjai, visiškai pakvaišęs šefas privers jus pasijusti lyg absurdiškoje komedijoje! Patirkite ką reiškia tikra shitty dinner ar nustebinkite neeiline patirtimi kitus!

Veiklų rūšys
Rasta: 4

Shitty dinner - originali dovana

Patys tapkite absurdiškos komedijos dalimi juodojo humoro gurmaniškame šou „Shitty Dinner“. Virtinė nesusipratimų, pakvaišęs šefas, pasimetę padavėjai ir absurdiškos situacijos, kurios privers ne tik juoktis, bet ir laukti, kas bus toliau.

Mėgstantiems teartrą ir skanų maistą - tragikomiškas šou Shitty dinner

Pabandykite įsivaizduoti blogiausios vakarienės scenarijų. Nerangus ir įžūlus personalas, nirštantis ir viskuo nepatenkintas šefas bei daugybė nejaukių situacijų. Mes būtent tai ir siūlome! Jei norite patirti ką reiškia bloga vakarienė, ieškote kažko netradicinio, shitty dinner komanda neleis jums nuobodžiauti! Čia galėsite paragauti trijų patiekalų: užkandžio, karšto patiekalo ir deserto. Išskirtine vakariene galėsite mėgautis kartu su draugais, artimaisias ar antra puse. Turėsite progą ne tik skaniai pavalgyti, bet ir patirti begalę emocijų, nes komiško šou scenarijus nenuspėjamas! Vos įžengus pro shitty dinner spektaklio duris, Jus pasitiks netipiškas personalas, kuris išlaikys chaosą visos vakarienės metu. Ši dovana yra puikus pasirinkimas gurmanams ir tiems, kurie nori skaniai pasijuokti! O gal jūsų mylimas žmogus mėgsta ne tik humorą, bet yra ir siaubo filmų fanas? „Išskirtinės vakarienės” rinkinys leis pačiam pasirinkti iš keletos netradicinių vakarienių. Rinkinyje rasite vakarienę tamsoje bei vienintelę Lietuvoje siaubo vakarienę „Haunted Dinner”, kuri privers kūnu bėgti šiurpuliukams! Tai puiki proga išbandyti kažką naujo ir patirti ką reiškia netradicinės, normas laužančios vakarienės!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?