Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos tėvams

Parodykite ypatingą dėmesį įteikdami nuostabią dovaną Tėvams! Nustebinkite juos dovanomis, kurios atskleis Jūsų rūpestį ir jiems suteiks nepamirštamų akimirkų! Išskirtinės vakarienės, TV bokštas, vakarienė tamsoje, nakvynės viešbutyje ir SPA malonumai, teatras ir daugybė kitų pramogų, kurios pradžiugins! 

Sukurkite pačius gražiausius atsiminimus savo brangiausiems žmonėms dovanodami įspūdžius ir dar nebandytas pramogas. Parodydami išskirtinį dėmesį Tėvams suteiksite jiems nepaprastai daug džiaugsmingų akimirkų! 

 
Veiklų rūšys
Rasta: 296
Jūs peržiūrėjote 60296

Tėvams dovanokite išskirtines dovanas

Vis sukate galvą, ką gi padovanoti savo patiems mylimiausiems žmonėms – Tėvams? Mes žinome kam negali atsispirti nė vienas žmogus! Tai – SPA ir sveikatinimosi poilsis mūsų gražiausiuose kurortuose. Norite savo Tėvus nustebinti pačiu nerealiausiu sveikatinimosi poilsiu sanatorijoje? Tuomet siūlome trijų dienų sveikatinimosi poilsį sanatorijoje „Tulpė“, Birštone. Tai bus nuostabios trumpos atostogos nuo kasdieninės rutinos ir visų darbų. Šis pasiūlymas tikrai maloniai nustebins savo siūlomų procedūrų ir kitų bonusų gausa! O jei Jūsų Tėvai labiau mėgsta Druskininkų miestą dovanokite savaitgalį „Eglės sanatorijoje“  Druskininkuose! Tai dar viena nuostabi sanatorija, kuri siūlo pačias kokybiškiausias paslaugas, tvarkingus kambarius, aplinką bei itin paslaugų ir malonų personalą.  

Dovanų idėjos Tėvams 

Norint maloniai nustebinti savo Tėvus išskirtine dovana, apie kurią jie kalbės dar ilgai siūlome išbandyti vakarienę tamsoje. Šios vakarienės metu neturėsite galimybės maisto įvertinti akimis, tad visą atsakomybę teks prisiimti uoslės ir skonio pojūčiams. Ar atspėsite patiekalo ingredientus valgydami aklinoje tamsoje? Dar viena išskirtinė dovana - vakarienė televizijos bokšto restorane „Paukščių takas“. Ar žinojote, kad Vilniuje stovintis televizijos bokštas yra aukščiausias statinys Lietuvoje? Patikėkite, ši pramoga nustebins ne tik skaniu maistu, bet ir užburiančia sostinės panorama. O gal Jūsų Tėvai tikri nuotykių ieškotojai? Tuomet dovanokite nardymą su asmeniniu instruktoriumi ar skrydį oro balionu virš Vilniaus arba Trakų

Jei darosi sunku išrinkti pačią nuostabiausią dovaną Tėvams, siūlome išbandyti dovanų rinkinius!  

Dovanokite savo Tėvams išskirtinį dėmesį ir meilę!

 

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?