Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kartingai

Kartingai – tai puiki galimybė pasijausti lyg profesionalioje lenktynių trasoje. Turėsite puikią galimybę pralenkti savo varžovus. Suteikiame galimybę važiuoti dideliu greičiu per trasą ir įveikti paruoštas kliūtis. Ar gi ne apie tai svajojate? Jei atsakymas teigiamas, kartingų pramogos kaip tik Jums. Siūlome pasivažinėjimą kartingu vienam ar draugų kompanijoje. Pasivažinėjimas kartingu – tai puiki pramoga greičio mėgėjui! Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose šokite į kartingą ir varžykitės su bičiuliais dėl geriausio vairuotojo titulo!

Dovanokite sau ir savo draugams adrenalino kupinus įspūdžius kartingų trasoje! Pasivažinėjimas kartingu – tai puiki vairavimo pramoga greičio mėgėjui! Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose šokite į kartingą ir varžykitės su bičiuliais dėl geriausio vairuotojo titulo! Dovanokite sau ir savo draugams adrenalino kupinus įspūdžius kartingų trasoje!

 

Veiklų rūšys
Rasta: 19

Kartingai - pramoga adrenalino fanui

Pasivažinėjimas kartingu – tai puiki pramoga greičio mėgėjui! Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose šokite į kartingą ir varžykitės su bičiuliais dėl geriausio vairuotojo titulo! Dovanokite sau ir savo draugams adrenalino kupinus įspūdžius kartingų trasoje! Tai puiki galimybė nuotaikingai praleisti laiką, pasisemti gerų emocijų ir adrenalino visai dienai, o gal net ir savaitei.Kartingai yra smagi pramoga tiek leisti laiką vienumoje, tiek šėlti draugų kompanijoje. Pasirinkę šią pramogą kartu su draugais, galėsite kartu važytis trasoje, lenktyniauti ir laisvalaikį praleisti iš ties netradiciškai.

Kartingas - saugus, greitas ir lengvai valdomas, todėl jame jausitės patogiai net ir nei karto jais nevažiavę. Kartingai yra ideali dovana tiems, kurie dievina greitį bei pramogas suteikiančias naujus potyrius. Galite išbandyti ne tik tradicinius benzininius kartingus, bet ir elektrinius kartingus. Važiuodami elektriniais kartingais galėsite pasiekti net 70km/h greitį. Puikiausia žinia, kad elektriniais kartingais galėsite važinėti visus metus, kadangi jų trasa įrengta uždaroje patalpoje.

Populiariausi mūsų siūlomų kartodromų pasiūlymai:

Plytinės kartodromas
Siūlome Jums pajusti švilpiantį vėją ir patirti adrenalino antplūdį, skriejant kartingu! Pagal tarptautinius reikalavimus rekonstruotoje „Plytinės“ kartodromo lenktynių trasoje galėsite išbandyti ir pademonstruoti visus savo gebėjimus, o staigūs posūkiai ir greitis garantuos nepakartojamus įspūdžius ir nepamirštamas akimirkas.

Kartlandas
Pravėdinkite galvą ir palenktyniaukite kartodrome. „Kartlandas" – didžiausias vidaus kartodromų tinklas Lietuvoje. Kartodromai Kaune ir Vilniuje, pasižymi puikia įranga ir įdomiomis trasų konfigūracijomis. Čia pramogauti nesutrukdys jokios oro išdaigos, o tarp kartingų įvairovės kiekvienas sau atras tinkamą kartingo tipą: nuo elektrinio iki vidaus degimo variklio. 

Epower arena
Ieškote smagių potyrių? Išmėginkite galingus elektrinius kartingus„Epower Arena“ kartodrome Vilniuje! Kartu su bičiuliu lenktyniaukite greitais ir galingais, net 8 kW maksimalią galią ir 70 km/h maksimalų greitį per 5 sekundes išvystančiais elektriniais kartingais. Elektrinė galia ir įspūdingas pagreitis paliks nepakartojamus įspūdžius bei suteiks gerą adrenalino dozę visai dienai! 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?