skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos dviems

Norite įsimintinai praleisti laiką su mylimu žmogumi, tačiau ramūs pasisėdėjimai Jums jau kelia nuobodulį? Pramogos yra visada smagiau, jei leidžiate laiką jį kartu. Siūlome Jums pasinerti į romantiškų nuotykių sūkurį! Jodinėjimas, plaukiojimas, nuotykių parkai ir daugybė kitų aktyvių ir net ekstremalių pramogų dviem! Nepamirštamos akimirkos ir puiki nuotaika garantuota!

Daugiau entuziazmo ir pirmyn į nepamirštamas pramogas dviem, kurios nesibaigia ties šuniuko pavedžiojimu drauge ar vakariene namuose, norisi kartais pakeisiti aplinką, pailsėti bei atsipalaiduoti. Ieškokite aktyvaus laisvalaikio pramogų, gurmaniškų potyrių ar skrydžio pramogų

 

Veiklų rūšys
Rasta: 204
Jūs peržiūrėjote 60204

Ką dovanoti porai?

Pramogos dviem -  tai dovana, kurią gali būti sunku išrinkti, nes pramogą reikti dviem, dažniausiai skirtingiems žmonėm, kurie turi skirtingus pomėgius, charakterius ar gyvenimo istorijas. Dovaną dovanojant porai, svarbu sužinoti šiek tiek daugiau apie abu žmones, ką yra išbandęs vienas ar kitas, kad dovana būtų įsimintina abiem. Didžiausia staigmena bus tuomet, kai nė vienas nėra išbandęs pramogos ir galės mėgautis nauja patirtimi.

Norint išrinkti geriausią dovaną, reikėtų atsižvelgti į jų pageidavimus ir norus. Pagalvokite, galbūt kada nors jie patys yra užsiminę, jog yra pavargę ir norėtų poilsinio savaitgalio SPA Druskininkuose ar Birštone. O galbūt kažkada yra minėję, kad norėtų išbandyti kokią nors maisto degustaciją ar vakarienę tamsoje? Praleisti laiką ragaujant įvairių rūšių vyną, vertinti jų kokybę, mokytis vyno ir maisto derinimo taisyklių, ar mesti iššūkį skonio receptoriams egzotiškos vakarienės metu?

Dovana ne visada turi būti parinkta - galbūt galite leisti pramogą dviem išsirinkti patiems? Jeigu abejojate dėl išrinktos pramogos, ar tikrai nėra bandę, o galbūt nebūtinai atitinks asmenybės tipus - tuomet galite padaryti paprasčiau - įsigykite dovanų rinkinį „Pramogos dviem“. Tai bus kur kas geriau, nei dovanoti daiktą, kurio galbūt ir visai nepanaudotų. Juk visada malonu, kai pramogos orientuotos į žmogų, kuriam dovanoji ir atitinka jo pomėgius.

Didelis dovanų pasirinkimas gali apsukti galvas - todėl drąsiai dovanokite dovanų rinkinius, kurie yra skirti poroms ir leiskite išsirinkti patiems. Taip pat visuomet puikiai tinka romantiškos vakarienės, degustacijos, bilietai į kiną, pasivažinėjimas kartingais, jodinėjimas žirgais, plaukimas laivu ir kitos panašios pramogos.

Nelauk ypatingos progos – švęsk savaitgalius, praleisk vakarus romantiškai ir su pačia geriausia kompanija. 

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?