Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos ir laisvalaikis Klaipėdoje

Kviečiame pramogauti ir dovanoti draugams pramogas Klaipėdoje ir jos regione! Klaipėda - „spindinčio vandens šalis“ – taip ją gražiai apdainavo poetė A.Migel.Miestas, per kurį teka dažnai pašiaušta Danės upė, uosto rimtis, ošianti jūra, Kuršių marios, bohemiška atmosfera ir žuvėdros – štai, kas čia atvykus, įsimenama geriausiai.

O jei norisi geriausio poilsio ar pramogų Klaipėdoje, Jums tiks gintarinis pajūrys, kuris yra atviras kiekvienam. Nuo vandens pramogų iki aktyvaus laisvalaikio pramogų ar gurmaniškų potyrių. 

Veiklų rūšys
Rasta: 211
Jūs peržiūrėjote 60211

Klaipėda – pramogų miestas pajūryje 

Kiekvienam žmogui Klaipėda asocijuojasi su atostogomis prie jūros. Tačiau ne kiekvienas žino, kad atvažiavęs galės ne tik pamatyti jūrą ir palydėti saulę, bet ir išbandyti naujų pramogų, apie kurias galbūt dar nežinojo.

Pramogos Klaipėdoje – ir ramiems, ir aktyviems pramogautojams

Kaip atvažiavus į Klaipėdą neišbandyti pramogų jūroje? Ramybės norintiems puikiai tiks ekskursija Pažinkite Kuršių Neriją laive Forelle. Tai romantiška kelionė laivu pabūti su mylinčiu žmogumi. Plaukiant laivu atsiveria Kuršių Nerijos grožis, o laivas jus nuplukdys į vieną iš gražiausių ir ramiausių kampelių Lietuvoje – Juodkrantę. Atplaukę turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Juodkrantę bei aplankyti lankytinas vietas. Tai puiki idėja, kaip turiningai praleisti dieną su mylinčiu žmogumi pajūryje.

Norintiems adrenalino būtina išbandyti ekstremalų plaukimą greitaeigiu kateriu. Baltijos jūros bangos, malonus jauduliukas, teigiamos emocijos – visa tai Jūs patirsite šios pramogos metu! O kad jaustumėtes saugiai ir užtikrintai, Jus prižiūrės profesionali instruktorių komanda „Sea Safari“.

Skrydis oro balionu Klaipėdoje

Skrydis oro balionu virš Klaipėdos – tiems, kurie nori pažinti nuostabią Klaipėdos gamtą ir patirti naujų įspūdžių. Skriejant atsivers Klaipėdos senamiesčio, apylinkių ir Baltijos jūros vaizdai. Gamtos grožis atims žadą, užplūs daug emocijų, o atsiminimai išliks ilgam. O jei į tokią kelionę leisiesi pirmą kartą – būsi pakrikštytas pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai.

Poilsis pajūryje

Tačiau ne visada pajūrys lepina geru oru ir galima mėgautis saulės spinduliais ar taškytis vandeniu jūroje. O kad nuotaikos nesugadintų blogas oras, siūlome apsistoti Atostogų parke. Šiame pramogų komplekse įrengta 15 baseinų, tarp jų „Mineralų jūrą“ – vienintelis Lietuvoje geoterminio vandens baseinas! Taip pat rasite įvairias pirtis bei galėsite pasimėgauti SPA procedūromis. Saldus miegas bus garantuotas 2 aukštų rąstinėje viloje, o ryte pasistiprinsite gardžiais pusryčiais!

Tai tik dalis to, ką galite nuveikti pajūryje! Mėgaukitės akimirkomis, įspūdžiais bei pajūrio malonumais.

 

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?