Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Apie „Laisvalaikio Dovanos“

„Laisvalaikio Dovanos“ - nuo 2006 metų veikianti internetinė parduotuvė, prekiaujanti įspūdžio dovanomis. Parduotuvėje nerasite nei vienos dulkančios, dūžtančios ar gendančios dovanos, joje - daugiau nei 1000 neblėstančius įspūdžius garantuojančios pramogos: nuo pasivažinėjimo kartingu iki skrydžio naikintuvu, nuo šokolado fondiu iki pasivažinėjimo “Ferrari”.

Keli faktai!

  • Pirmieji Lietuvoje
  • 11 metų patirtis
  • Daugiau nei 1000 dovanų
  • Dovanos nuo 6 € iki 15 000 €
  • Pramogos visame pasaulyje
  • 7 filialai užsienio šalyse

Esame pašėlusi, linksma, kūrybinga Dovanų ekspertų komanda! Jau dešimt metų dovanojame įspūdžius bei geriausiai žinome, kokiomis svajonių dovanomis galite nustebinti savo draugus!

Mes negalime gyventi be naujų įspūdžių, tad nuolat išbandome įvairias pramogas!

 

 

Mūsų pramogos

Mes ne tik rūpinamės Jūsų dovanomis, bet ir patys išbandome tai, ką siūlome Jums. Dalinamės įspūdžiais iš mūsų išbandytų pramogų!

 

Ferrari vairavimas

Legendinis automobilis, adrenalino antplūdis, nepakartojamos emocijos už prestižinio Ferrari F360 vairo - mes tai jau patyrėme! Rekomenduojame visiems automobilių sporto gurmanams!
Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Pasivažinėjimas kartingais

Penktadienio popietę leidome Plytinės kartodrome! Čia paaiškėjo, kuris mūsų komandos narys yra greičiausias kartingų trasoje!
Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Galvosūkių kambariai

Galvosūkių kambariai – populiarus ir intriguojantis laisvalaikio praleidimo būdas, užtikrinantis puikius įspūdžius! Mes jau ne kartą leidomės uždarome galvosūkių kambaryje, iš kurio vienintelis būdas ištrūkti - įminti visas jame slypinčias paslaptis! Mums patiko!
Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

Vandens pramogų diena

Plaukiojom su amfibija "Hovercraft", vandens motociklais, vandens padanga! Praleidę fantastišką dieną Elektrėnų mariose, atsisveikinome su vasara!
Daugiau nuotraukų > | Norite išbandyti ir Jūs? >

Nusileidimas bobslėjumi

Latvijoje, Siguldoje, žiemos pramogų netrūksta! Viena jų - ekstremali bobslėjaus pramoga. Apsilankę Siguldos rogučių ir boblėjaus trasoje, mes išbandėme šią itin ekstremalių pojūčių garantuojančią pramogą! 
Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Pasivažinėjimas tanku

Tai gali ne tik Vilniaus meras! Mes taip pat važinėjomės ir vairavome tanką! Lyg tikrame karo lauke galima pasijusti pavažiavus vos 25 km nuo Vilniaus, kur įsikūręs tankodromas! Ekstremalių pojūčių nestokojanti pramoga - rekomenduojame visiems!
Įspūdžiai iš tankodromo >   |   Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Pasivažinėjimas kartingais

Su kolegomis suorganizavome kartingų lenktynes! Daug daug adrenalino, azarto ir greitų posūkių - tačiau laimėjo draugystė! Visi kartu lipome ant nugalėtojų pakylos. 
Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Dinner in the Sky®

Dangiški įspūdžiai danguje - karališka pramoga, tai galime pativirtinti ir mes, popietę praleidę pakilę 50 m virš Vilniaus senamiesčio. Graži senamiesčio panorama, gardūs patiekalai ir lengvi šiurpuliukai - geros akimirkos garantuotos! 
Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Pasivažinėjimas Formulės bolidu

Formulės bolidu galima pasivažinėti ir Lietuvoje - Kačerginės Nemuno žiede organizuojami pasivažinėjimai šiuo super automobiliu! Įsėdus į bodiją pasijunti tarsi tikrose lenktynėse, o jai pradėjus važiuoti supranti, jog taip greitai važiuoti posūkiuose ko gero negali nei viena kita transporto priemonė. 
Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Golfo žaidimas

Antradienio vakaras golfo laukuose - ar gali būti kas nors geriau? Labai patiko - Norim pakartoti - Rekomenduojam ir Jums!
Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Pramogos Belmonto nuotykių parke

Esame stiprūs ir drąsūs - tuo įsitikinome Belmonto nuotykių parke, kur nepabūgę aukščio, leidomės į kelionę tarp medžių nutiestomis trasomis! Smagu, adrenlino netrūksta, tai pramoga, kurią būtina išbandyti kiekvienam!
Daugiau nuotraukų >   |   Norite išbandyti ir Jūs? >

 

Skrydis oro balionu

Tai pramoga, kurią privalo išbandyti kiekvienas! Sunku net nupasakoti tą nepakartojamą jausmą, kai oro balionas atsiplešia nuo žemės ir sparčiai kildamas, sklendžia virš gimtojo miesto. Svajonių pramoga!
Norite išbandyti ir Jūs? >