Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Unikalios vakarienės

Ieškote dovanos gurmanui? Rinkitės įspūdžių nestokojančią vakarienę! Jeigu jau aplankėte visus miesto restoranus ar norite patirti ilgai atmintyje liksiančią patirtį, rinkitės vieną iš mūsų unikalių vakarienių renginių. 

Magiška vakarienė „Magic Dinner“ nukels į stebuklingą iliuzijų menu praturtintą vakarienę, kuri vyksta dailiame restorane visai netoli Vilniaus katedros aikštės. „Shitty Dinner“ vakarienės pavadinimas tegul neapgauna, nes vakarienė bus labai gardi, su labai stipriu juoko ir juodo humoro prieskoniu. Norintiems aštresnių pojūčių, kviečiame apsilankyti vakarienėje „Dine in the Dark“. Vakarienės metu būsite nukelti į akliną tamsą ir pojūčių pasaulį, nes nematydami nieko turėsite susirasti stalo įrankius ir pačius patiekalus, mėgautis jais tamsoje.
Veiklų rūšys
Rasta: 13
Unikalios vakarienės – tai puiki dovana bet kokia proga!
Turbūt net neverta sakyti, kad kartais dovanos paieška reikalauja nemenkų pastangų. Su įspūdžio dovanomis daugiau jokio dovanų rinkimo streso! Gurmaniškos dovanos, į kurias įeina restorano čekiai, maisto ir gėrimų degustacijos, unikalios vakarienės, yra idealus pasirinkimas bet kokia proga. Nesvarbu, ar tai bus gimtadienio dovana, ar Valentino diena, o galbūt ieškote dovanos Boso dienai, gurmaniškos dovanos ir unikalios vakarienės visada yra tinkamas pasirinkimas.

Magijos šou ir vakarienė „Magic Dinner“
Magija slypi ne tik pasakų knygose, tačiau ir realiame gyvenime! Apsilankykite vakarienėje „Magic Dinner“, kurioje laukia trijų patiekalų vakarienė ir užburiantis iliuzionisto pasirodymas. Kol lauksite vieno iš patiekalų, iliuzionistas Justinas Malinauskas pakvies į stebuklingą kelionę: įtraukiantys magiški žaidimai, nematyti triukai, šiltas bendravimas, puikus magijos meistro humoro jausmas ir puikus maistas. Nepaprastas derinys, tiesa? Tai puiki romantiška dovana antrai pusei arba puiki dovana Kalėdoms, kurią galite palikti po eglute!

Komiška vakarienė „Shitty Dinner“
Įsivaizduokite pakvaišusį virtuvės šefą, lakstantį pirmyn-atgal dėl savo asmeninių problemų. Būrelį pradžiamokslių padavėjų, kurie, panašu, kad apie kokybišką aptarnavimą nėra girdėję... Iš tokio restorano turbūt bėgtumėte neatsigręždami, tačiau ne šį kartą! Kviečiame į tragikomišką vakarienę „Shitty Dinner“, kurioje profesionalūs aktoriai privers susiimti už pilvų ne iš alkio, o iš milžiniškos juoko dozės! Neliksite ir alkani, nes vakarienėje Jūsų laukia užkandis, pagrindinis patiekalas ir desertas. Komiška vakarienė „Shitty Dinner“ – tai puiki dovana visiems juodo humoro mėgėjams, ideali dovana jubiliejaus proga.

Vakarienė tamsoje „Dine in the Dark“
Pasinerkite į akliną tamsą ir jutimų pasaulį su unikalia vakariene tamsoje „Dine in the Dark“. Nematysite visiškai nieko, tad teks apčiuopomis surasti įrankius ir lėkštę su maistu. Jūsų laukia užkandis, pagrindinis patiekalas ir desertas – galima rinktis ir vegetarišką meniu. Kalbama, kad nuslopinus vieną pojūtį, paaštrėja likusieji. Mėgaukitės dar ryškesniu maisto skoniu, apetitą keliančiais kvapais ir leiskitės į unikalų gurmanišką patyrimą. Pramogos tamsoje Jus nukels į visai kitą pasaulį!

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?