Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kalėdinės dovanos darbuotojams

Vis dar nežinote, kokias dovanas darbuotojams išrinkti Kalėdų proga? Vos per kelias akimirkas rasite geriausias dovanas darbuotojams Kalėdų proga. Mūsų asortimente yra šimtai skirtingų idėjų tiek beprotiškiems, tiek ramesniems potyriams. Nesvarbu, ar vadovaujate didelei įmonei ir ieškote dovanos savo valdybos nariams, vadovaujate nedidelei įmonei ir norite simboliškai padėkoti darbuotojams už atsidavimą – rasite tinkamų idėjų visiems. Pas mus rasite geriausias kalėdines dovanas darbuotojams!
Veiklų rūšys
Rasta: 94
Jūs peržiūrėjote 6094

Ką dovanoti darbuotojams Kalėdoms?

Tinkama dovana darbuotojams švenčių proga gali reikalauti šiek tiek laiko. Juk ne taip paprasta išsirinkti tai, kas patiktų keletai ar net kelioms dešimtims žmonių. Tačiau gera mintis gali būti pakviesti juos į bendrą degustaciją, kurioje jie ne tik paragaus naujų, įdomių skonių derinių, bet ir turės laiko integruotis, geriau susipažinti bei tiesiog smagiai praleisti laiką neformalioje aplinkoje. Mūsų pasiūloje rasite daugybę skirtingų restoranų, kurie patiks net ir didžiausiems gurmanams. Kuponai jiems bus puiki dovana Kalėdų proga. Gal Viduržemio jūros, Azijos ar klasikinės lietuviškos virtuvės? Jūsų pasirinkimas. O jei ieškote kažko ne tokios tradicinės dovanos darbuotojams ir norite juos pozityviai nustebinti, tuomet būtinai pagalvokite apie „Dine in the Dark“ kuponą. Tai unikalus projektas, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka tamsa. Absoliuti tamsa suaktyvina skonio, kvapo ir lytėjimo pojūčius, todėl vakarienė tampa tikrai nepakartojama, ne tik kulinarine patirtimi. Šio nuostabaus jausmo net neįmanoma nupasakoti! Net ir gerai žinomų patiekalų ragavimas tokiomis sąlygomis gali nustebinti ir priversti susimąstyti, kiek mūsų regėjimas formuoja mūsų skonio nuostatas. Tai puiki ir originali kalėdinių dovanų idėja darbuotojams, kurios dėka jie ne tik praleis laiką vieni su kitais, bet ir įgis nepaprastai unikalios patirties.

Įdomios kalėdinės dovanos darbuotojams

Mūsų idėjos kalėdinėms dovanoms darbuotojams nesibaigia. Be čekio bendrai degustacijai ar dalyvavimui „Dine in the Dark“, turime ir daugybę pasiūlymų patirti didžiulę adrenalino dozę. Taip pat galime pasiūlyti ir nueiti į pabėgimo kambarį, nuvykti į kartingo trasą ar praleisti susikaupimo ir taiklumo reikalaujantį laiką šaudykloje. Dovanos švenčių proga darbuotojams – tikrai svarbus reikalas, todėl verta rinktis ką nors ypatingai išskirtinio ir stebinančio. Visos trys veiklos tikrai paliks didelį įspūdį ir tuo pačiu privers širdį plakti greitesniu tempu. Žmonėms, kurie mėgsta adrenaliną, tai bus visiškai nepakartojama! Be to, patirtį galės panaudoti vienas, su draugų grupe ar kitais įmonės darbuotojais. Tai vėl suteikia puikią galimybę geriau pažinti vieni kitus ir, svarbiausia, smagiai praleisti laiką bei įgyti bendrų prisiminimų. Padovanokite savo darbuotojams unikalias kalėdines dovanas iš Laisvalaikio dovanų ir suteikite jiems daug ypatingų ir nepamirštamų akimirkų kartu.

Rinkdamiesi kalėdinę dovaną darbuotojams, atkreipkite dėmesį į tas dovanas, kurios suteiks daugiausiai malonumo. Rekomenduojame peržiūrėti poilsio pramogas. Puiki dovana bus ta, kuri leis darbuotojams atpalaiduoti kūną ir mintis bei atitrūkti nuo rūpesčių. Geriausias sprendimas – SPA su masažais, baseinais ir pirtimis. Tokio pobūdžio pasiūlymai tiks įvairius pomėgius turintiems darbuotojams. Kalėdos – puiki proga padovanoti darbuotojams išskirtinę dovaną, jie atgaus jėgas ir pasimėgaus gyvenimo teikiamais džiaugsmais!

Kalėdinės dovanos darbuotojams – įteikite dovanų rinkinį

Vis dar trūksta idėjos kalėdinėms dovanoms darbuotojams? Nežinote, kokias Kalėdines dovanas išrinkti darbuotojams? Jei ieškote kažko universalaus. bet kartu ir originalaus, mūsų dovanų rinkiniai puikiai tiks. Kiekviename jų rasite nuo keliolikos iki kelių dešimčių pasiūlymų, iš kurių galėsite pasirinkti ir įgyvendinti vieną. Pagal įvairias temas ir vietoves visoje šalyje rasite kažką tiek stipresnių, ekstremalesnių potyrių mėgėjams, tiek atsipalaidavimo ieškantiems žmonėms. Tokia kalėdinė dovana darbuotojams – pasitenkinimo garantas. Dėl to jie turės galimybę asmeniškai pasirinkti, kokią svajonę norėtų išpildyti, taip pat pasisemti naujos patirties ir nepakartojamų prisiminimų. Priklausomai nuo rinkinio, galimi potyriai vienam, dviem ar net keliems žmonėms, kurie suteikia galimybę praleisti laiką ir su antrąja puse, ir draugų grupe. Ilgas rinkinio galiojimo laikas reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl įteikimo datos, todėl tai yra viena geriausių kalėdinių dovanų idėjų darbuotojams.

Universalios dovanos darbuotojams švenčių proga

Net ir nedidelės kalėdinės dovanos darbuotojams gali suteikti daug džiaugsmo ir priversti jaustis svarbiais bei vertinamais. Todėl neverta įmonėje atsisakyti dovanų teikimo praktikos. Jei jums sunku rasti tinkamą pasiūlymą, siūlome rinktis čekį, kurio dėka kiekvienas žmogus galės asmeniškai pasirinkti savo svajonių patirtį. Nesvarbu, ar tai atpalaiduojanti SPA procedūra, pasivažinėjimas greitu sportiniu automobiliu, ar kelionė į restoraną su draugais – mūsų svetainė siūlo daugybę idėjų. Be to, čekio sumą galima nesunkiai iškeisti į didesnės sumos patirtį, o trūkstamą skirtumą sumokėti papildomai. Tai suteikia platų pasirinkimų spektrą, o kartu universalią ir pasiteisinusią kalėdinių dovanų idėją darbuotojams. Nors iš pirmo žvilgsnio išrinkti tinkamą dovaną grupei žmonių gali būti sunku, pas mus tai padaryti bus kur kas lengviau. Šimtai patenkintų klientų, išsipildžiusios svajonės ir šypsenos jų veiduose įrodo, kad tai puikus sprendimas.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?