skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kalėdinės dovanos bosui ir viršininkui

Dovana bosui yra gražus gestas parodyti dėmesį ir padėkoti už bendradarbiavimo metus. Tinkamai parinkta dovana gali pradžiuginti, sunkiausia dalis rasti dovaną, kuri atitiktų boso ar viršininko poreikius. Bet nesijaudinkite, mes Jums padėsime išsirinkti geriausią dovaną savo viršininkui ar bosui Kalėdų proga. Šioje kategorijoje rasite daug originalių dovanų idėjų bosams ar viršininkams švenčių proga. Rinkitės iš įvairaus pobūdžio pramogų ir džiuginkite savo bosą ar viršininką įspūdžio dovana!
Veiklų rūšys
Rasta: 72
Jūs peržiūrėjote 6072

Ką padovanoti bosui ar viršininkui Kalėdoms?

Tinkamai pasirinkta kalėdinė dovana viršininkui ar bosui gali suteikti daug džiaugsmo, o įspūdžiai gali išlikti ilgus metus. Kas tiktų ieškant dovanos Kalėdoms bosui ar viršininkui? Įdomus pasirinkimas galėtų būti kuponas į kiek neįprastą vakarienę dviem, kurios metu viršininkas ar bosas galės maloniai praleisti vakarą su mylimu žmogumi. Ši pramoga yra ne tik romantiška vakarienė restorane, bet ir intriguojantis pojūčių šou. Mūsų projektai „Dine in the Dark“ ir „Shitty Dinner“ puikiai tiks dovanojant kalėdinę dovaną bosui ar viršininkui. Šie smagūs kulinariniai renginiai bus puiki dovana bosui ir viršininkui, ne tik Kalėdų proga. Neįprastas vakaras restorane, kurio metu mėgausitės gardžia vakariene visiškoje tamsoje arba tapsite improvizuotos komedijos spektaklio dalimi. Skamba įdomiai, tiesa? Metas išbandyti šiuos smagius renginius ir pasidalinti patirtimi su artimaisiais. Tokia dovana Kalėdų proga patiks kiekvienam bosui ar viršininkui mėgstančiam neįprastai leisti laiką kartu su brangiu žmogumi. Kas dar tinka bosui Kalėdoms?
Jei ieškote dovanos, garantuojančios geras emocijas ir smagų laiko praleidimą, tuomet rinkitės dovanų čekį. Galite išsirinkti arba konkrečią pramogą arba dovanų rinkinį, kuris leis gavėjui įgyvendinti savo svajones. Nesvarbu, ar savo viršininkui Kalėdų proga nusprendžiate dovanoti dovaną vienas, ar renkate dovaną kartu su grupe – įspūdžių pramogos puikus pasirinkimas. Pasirenkamos vertės dovanų kortelė visada yra maloni dovana, tinkanti kiekvienai situacijai, ją gavėjas galės išsikeisti į bet kokią pramogą iš savo asortimento. Šiais metais pradžiuginkite savo viršininkus ir bosus tokia kalėdine dovana, kuri garantuos nepamirštamas akimirkas. Linksmybės ir staigmenos – tai ir dar daugiau Jūsų laukia įsigijus potyrių pramogas. Dovanų kuponai yra puikus pasirinkimas, atveriantis daug galimybių svajonių išsipildymui ir naujoms patirtims. Šioje kategorijoje rasite nemažai jau paruoštų kalėdinių dovanų idėjų bosui ar viršininkui. Pažiūrėkite ir nuspręskite, kokia kalėdinė dovana bosui bus geriausia šiais metais. Ir visai nesvarbu ar ją išrinksite patys, ar prie dovanos prisidės ir daugiau žmonių – svarbiausiai, kad gavėjas liktų patenkintas.


Įdomi kalėdinė dovana bosui

Kalėdinė dovana bosui gali būti įdomi ir kupina smagių įspūdžių – belieka tik tinkamai išsirinkti. Ieškokite tokios dovanos, kuri ne tik garantuos geras emocijas, bet ir įsimins ilgam. Puikus pasirinkimas bus kuponas į SPA pramogas. Jūsų lauks elegantiškas salonas, kuriame profesionalus masažuotojas atliks viso kūno masažą ir atpalaiduos kūną bei mintis. Apsilankymas SPA salone yra puiki dovana bosui Kalėdų proga, nes tai užtikrins kokybišką poilsį ir geras bei pozityvias emocijas. O tai bus tikras išsigelbėjimas kiekvienam nuo kasdienių darbų ir pareigų pavargusiam viršininkui. Nepakartojamų potyrių kuponas – tai puiki kalėdinės dovanos idėja bosui, juk tai pasirinkimas, kuris išliks atmintyje ilgam. Malonus poilsis, jauki aplinka ir kokybiškas aptarnavimas, kas galėtų būti geriau?
Kita, ne mažiau smagi kalėdinė dovana bosui, galėtų būti dovanų rinkinys. Juose yra keliolika ar keliasdešimt įvairių pasiūlymų, iš kurių gavėjas galės išsirinkti sau tinkamiausią ir priimtiniausią. Ši kalėdinės dovanos idėja unikali dėl plataus pramogų asortimento, leidžiančio įdomiai praleisti laisvalaikį ir įgyvendinti savo svajones. Tokios kalėdinės dovanos bosui yra itin universalios ir suteikia daug džiaugsmo. Paketą sudaro įvairaus pobūdžio pramogos ir jomis galima pasinaudoti įvairiuose Lietuvos ar net užsienio miestuose. Pasirinkus tokią dovaną garantuojame, kad bosas bus patenkintas, o Jūs ramūs. Kalėdos yra stebuklų metas, todėl dovana bosui taip pat turėtų būti ypatinga. Geriau padovanokite ką nors iš tiesų nepaprasto, kas nenuguls stalčiuose, spintose ar lentynose... Šioje kategorijoje rasite daugybę idėjų, kurios puikiai tiks renkant kalėdinę dovaną bosui ar viršininkui. Dovanokite pramogą individualiai nuo savęs, arba grupėje nuo viso kolektyvo. Pradžiuginkite savo bosą įspūdžių kupina kalėdine dovana!

Dovana bosui ar viršininkui Kalėdoms – ką išrinkti?

Artėjant šventėms reikia pasirūpinti ne tik šeimos nariais, bet ir žmonėmis, su kuriais praleidžiame itin daug laiko, bendradarbiais, viršininkais ir bosais. Todėl pats metas ieškoti tokių kalėdinių dovanų idėjų, kurios nustebintų ir pradžiugintų Jūsų vadovą. Kalėdinė dovana bosui turėtų būti ypatinga, ja galime atsidėkoti už smagių laiką dirbant kartu. Tačiau ką rinktis, kai ieškome išties nepaprastų ir neįprastų dovanų švenčių proga savo viršininkams?
Puiki dovanos idėja bosui ir viršininkui švenčių proga galėtų būti potyrių kuponas. Ši dovana iš karto išsiskirs iš kitų dovanų, nes dovanojame ne tik daiktą, bet ir įspūdžius. Pirkdami kalėdines dovanas bosui ir viršininkui turime puikią galimybę parinkti kažką ypatingo ir įgyvendinti jų svajones. Ir visai nesvarbu kokio pobūdžio dovana tai bus – ekstremali ar kiek ramesnė. Nepakartojamas vakaras elegantiškame restorane, poilsis elegantiškame SPA, bilietai į kiną ar teatrą... yra daug pasiūlymų, kurie nustebins net patį išrankiausią bosą ar viršininką.
Dovana bosui Kalėdų proga turėtų būti parinkta pagal jo poreikius ar pomėgius. Artėjant šventėms atmosfera tampa vis labiau magiška, todėl ir dovanos turėtų būti parinktos kuo įdomesnės, magiškesnės. Išrinkti unikalią dovaną bosui – nelengva užduotis, tačiau nesijaudinkite, mūsų asortimente rasite pačių įvairiausių kalėdinių dovanų idėjų. Svarbiausia, kad atsižvelgtume į viršininkų svajones ir padovanotume tokias pramogas, kurios suteiks daug gerų emocijų, malonumų ir smagių prisiminimų. Juk norime, kad mūsų bosas būtų pats laimingiausias, tiesa? Kalėdinė dovana bosui ar viršininkui neturi būti nuobodi ir paprasta, atvirkščiai – ji turi būti ypatinga. Pajuskite, kaip lengva įgyvendinti kitų svajones, išsirinkę savo viršininkui pačias geriausias kalėdines dovanas, kurios išliks atmintyje ilgam!

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?