Šuolis parašiutu

Šuolis parašiutu – tai adrenalino užtaisas! Nustebinkite šia ekstremalia dovana pačius drąsiausius! Rinkitės iš įvairausių tipų šuolių: kupolo, sparno tipo parašiutai ar tademiniai šuoliai iš 3 km aukščio! Taip pat siūlome laisvo kritimo simuliatorių bei skrydį parašiutu. Dovanokite pojūčius danguje!  

Tai viena ekstremaliausių pramogų, kurią išdrįsta išbandyti ne kekvienas. Šuolis parašiuti - tai dovana ekstremalių pojūčių mėgėjams, drąsiems ir nebijantiems aukščio. Ši pramoga suteiks neišdildomų emocijų ir prisiminimas išliks tikrai ilgam. 
Galima rinktis iš įvairių tipų šuolių: kupolo, sparno tipo parašiutai ar tamdeminiai šuoliai. 
Baisiausios akimirkos yra paskutinieji žingsniai lėktuve, kurie privers šiek tiek sudrebėti, o galbūt atvirkščiai – Jūsų adrenalino pojūčiai liesis per kraštus ir norėsis kuo greičiau pajusti laisvo kritimo jausmą. O jei vis dėlto neišdrįstumėte rinkitės skrydį parasparniu, apžvalginį skrydį lėktuvu ar skrydį sklandytuvas.


Šuolis parašiutu - įššūkis ar pramoga?

Šuolis parašiutu – puiki galimybė išbandyti savo jėgas iš įsitikinti, kad aukštis nėra pati didžiausia baimė, kuri atrodė iki šiol neįveikiama. Tačiau, jeigu esi aukščio megėjas – Tau ši pramoga yra puikus pasirinkimas smagiai praleisti laiką. O taip pat, turėti prisiminimą ne tik savo atmintyje, bet ir galėsi gauti filmuotą medžiagą, kuria galėsi pasidalinti su draugais ir mesti iššūkį jiems.

Šuolis sparno tipo parašiutu

Šuolis parašiutu yra drąsiausiųjų pramoga, tačiau jeigu nori ir Tu, tačiau bijai – siūlome rinktis šuolį sparno tipo parašiutu. Tai puikiai tinkantis šuolis parašiutu pirmam kartui. Šie parašiutai yra naudojami pradedančiųjų parašiutininkų mokymui, jie yra saugūs, todėl baimės bus tikrai mažiau. Šie parašiutai ypatingi tuo, kad iššokus iš lėktuvo, jie išsiskleidžia automatiškai, o jam išsiskleidus, galėsite laisvai sklęsti ir nusileidimo vietą pasirinkti patys.


Šuolis kupolo tipo parašiutu

Jeigu norite dar daugiau įspūdžių – rinkitės šuolį kupolo formos parašiutu, kuris suteiks dar daugiau emocijų ir nuotykių. Šis parašiutas, kaip ir sparno tipo – išsiskleidžia automatiškai po kelių sekundžių iššokus iš lėktuvo. Su juo šokoma iš 800 metrų aukščio, tai yra paprasto ir saugaus šuolio būdas, tačiau įsimintinas ir nepaprastas. 


Tandeminis šuolis parašiutu

Tandeminis šuolis parašiutu – tai šuolis su instruktoriumi, dviviečiu parašiutu. Jis ypatingas tuo, kad jam yra skiriama mažiausiai laiko pasiruošimui ir lengviausias būdas pajusti laisvą kritimą. Jums nereikės niekuo rūpintis, nes instruktorius pats išskleis parašiutą, Jūs galėsite tiesiog mėgautis akimirka, kuri bus nepakartojama. Šuolis daromas iš 3000 metrų aukščio, kas yra tikrai įspūdinga. 


 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje