skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Rytietiški masažai ir SPA

Masažo nauda žinoma jau seniai. Labiausiai esame pripratę prie klasikinio masažo, tačiau egzotikos kupini masažai padeda pabėgti nuo kasdienybės, bent trumpam pamiršti slegiančius rūpesčius ir problemas. Rytietiški masažai, tarsi trumpos atostogos egzotiškose šalyse.

Rytietiški masažai, tai daugiau nei masažai, jie skirti ne tik kūnui, bet ir sielai. Šie masažai ne tik būdas fizinio kūno problemoms spręsti, bet ir dvasinei pusiausvyrai palaikyti bei grožiui puoselėti. Taip pat ieškokite grožio ir SPA dovanos, SPA procedūros. 

Veiklų rūšys
Rasta: 171
Jūs peržiūrėjote 60171

Rytietiškas masažas - puiki dovana

Nustebinkite savo draugą, mamą, tetą, sesę – po sunkios darbo ar mokslų dienos padovanokite malonią valandą masažo karalystėje. Masažai duoda daug naudos mūsų kūnui, tai yra vienas iš sveikatos metodų, kuris visiškai natūralus ir vis labiau populiarus. O šiuo metu rytietiški masažai yra labai populiarūs, todėl siūlome renkantis dovaną pagalvoti, kad visai puiki dovana būtų rytietiškas masažas, kuris yra bus ne tik malonus, bet ir naudingas dovanos gavėjui.

Skirtingų masažų pasirinkimai

Vieniems labiau patinka masažai su įvairiais aliejais ir neturi reikšmės, kokio kvapo ir tekstūros jis bus, kiti labiau mėgta, kuomet masažas būna atliekamas tik vienos rūšies aliejumi, tai gali būti kokosų ar rožių žiedų. Žmogus gali mėgsti sunkesnės ir stipresnio paspaudimo masažus, pavyzdžiui Tailandietišką, kitiem labiau patinka lengvi, raminantys, kaip kiniškas kūno masažas arba viso kūno masažas „Tobula harmonija”. Visokio tipo masažų rasite mūsų svetainėje, tad lengvai išrinksite pagal kiekvieno pomėgį.

Masažai dviems

Mūsų asortimentas yra platus, todėl tinkamą masažą galima rasti pagal kiekvieno žmogaus kriterijus ir norus. Taip pat svarbu paminėti, kad į masažą galima eiti su antrąja puse, tam turime atskirus pasiūlymus. Masažų kompleksas dviems „Rytų svajonė”, kuris leis atsipalaiduoti kartu ir turėti nepamirštamą laiką drauge. Pailsėjęs mūsų artimasis visuomet skleidžia gerą energiją iš saves, todėl jei norite, kad ir Jūsų mylimi ir artimi žmonės būtų dar labiau atsipalaiduotų – pasirūpinkite jo poilsio valanda, padovanokite masažą ar jų kompleksą. 

Pasirūpinkite savo artimais – po sunkios darbo ar mokslų dienos padovanokite jam malonią poilsio valandėlę. Laikas, praleistas Rytietiškame masažo salone, neleis suabejoti, kad dovana buvo puiki.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?