Dovana draugams

Artėja šventė ir ieškote unikalios dovanos draugui ar draugei? Norite, kad dovana būtų įsimintina ir tiktų bet kokiai progai? Šuolis su virve iš 38 metrų aukščio puikiai tiks aštrių pojūčių mėgėjams.

Gurmanus nustebinkite ikrų degustacija, kurios metu galės išbandyti penkis skirtingus jų variantus ir atrasti naujus skonius. O skrydžio pramogų mėgėjams skrydis parasparniu suteiks gaivaus vėjo ir visiško atsipalaidavimo jausmą. Nieko nelauk ir padovanok įsimintinus įspūdžius!

60202

Platus dovanų draugams pasirinkimas

Ieškote ypatingos ir netikėtos dovanos draugams? Padovanokite jiems naujas patirtis, ekstremalius pojūčius, jaukias akimirkas drauge! Smagus laikas vakarienės metu, pabėgimo kambariai, plaukimas jachta, vandens arba nuotykių parkai. Leiskitės į nuotykius draugų būryje!

Nuotykių dovanos draugams

Tegul draugams dovanos būna pačios geriausios! Dovanų rinkinyje Ištroškusiems nuotykių – kiekvienas atras geriausiai jam tinkačią pramogą. Gausus rinkinys turi daug pramogų įvairiuose Lietuvos miestuose. Į pasiūlymą įeina dangaus, vandens, vairavimo ir kitos smagios pramogos. Suteikite artimam žmogui galimybę keliauti laiku ir pajusti sovietinio bunkerio dramą. Jus nukels į 1984 metų laikotarpį, dalyvausite spektaklyje, kurio metu per savo patirtį suprasite, ką išgyveno to meto žmonės. O pramogai einant į pabaigą gausite specialų pažymėjimą ir sovietinių laikų dovanėlę. Jeigu turite draugą ekstremalą, padovanokite pramogą šaudykloje Šaudymo Centras. Čia galės išbandyti šaudymą iš keturių ginklų 50 arba 100 metrų atstumu, turint 60 kulkų ir du taikinius.

Poilsio ir gurmaniškos pramogos draugams

Draugė vis skundžiasi nuovargiu ir įsitempusia nugara? Atpalaiduoti raumenis ir pašalinti streso sukeltus padarinius padės Tailandietiškas nugaros masažas. Seanso metu bus atliekamas nugaros, sprando ir kaklo masažas, po kurio Jūsų artimas žmogus džiaugsis gera savijauta. Tiems, kuriems buvimas virtuvėje ir naujų patiekalų gaminimas suteikia vieną malonumą – gali save išbandyti Čiop Čiop kulinarinės studijos kursuose. Į pasiūlymą įeina platus virtuvių pasirinkimas, kulinarijos kursai dviems ir trijų patiekalų vakarienė su pasirinktu gėrimu.

Didelė draugų kompanija gali smagiai praleisti laiką biliardo klube ARENA Billiards. Mėgausitės 2 valandų trukmės žaidimu, gausite gerų profesionalo patarimų, o pabaigoje Jūsų lauks trumpa ekskursija. Padovanokite draugams kuo įsimintinesnes akimirkas!

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje