skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos Panevėžyje

Kviečiame pramogauti ir dovanoti draugams pramogas Panevėžyje ir jo regione! Panevėžyje pilna pramogų Jums ir Jūsų artimam žmogui! Pamatykite miesto apylinkes iš aukštai skrisdami parasparniu ar lėktuvu. Pasisemkite adrenalino lenktyniaudami su draugu ar drauge „AJ Racing“ kartodrome.

Maloni pažintis su žirgais ir pasijodinėjimas gamtoje paliks pačius geriausius prisiminimus. O po dienos įspūdžių atsipalaiduokite jaukiame Bistrampolio dvare. Viešnagė XIX a. dvare ir SPA malonumai suteiks pačius maloniausius potyrius. Smagiai leiskite laiką pramogaudami Panevėžyje jau dabar!

Veiklų rūšys
Rasta: 123
Jūs peržiūrėjote 60123

Pramogaukite Panevėžyje

Apsilankykite Panevėžyje ir išbandykite įvairias pramogas! Kultūrinės dovanos tiks visoms progoms ir įvairaus amžiaus žmonėms. „Anželikos Cholinos šokio teatre“ išvysite puikios choreografijos baleto, modernaus šokio ir vaidybos spektaklį. Pradžiuginkite šeimą neįprasta fotosesija su žirgu. Pramogos metu fotografas padės įamžinti linksmas akimirkas ir užfiksuoti nuotrauką su veide spindinčia šypsena. Romantiškai ir jaukiai praleiskite vakarą su antra puse restorane „De Javu“. Čia Jus nustebins solidus aplinkos interjeras ir gardi vakarienė. Tegul vakaras būna nepamirštamas!

O gal pasitikite saulėlydį žvalgydamiesi po Panevėžio apylinkes skrendant lėktuvu? Romantiška aplinka ir įspūdingi vaizdai iš paukščio skrydžio garantuos puikią nuotaiką. Vandens pramogos leis atsipūsti nuo visų darbų. XIX amžių menančiame didingame Bistrampolio dvare Jūsų laukia vandens ir pirčių malonumai.

Masažai Panevėžyje

Pasiūlymo metu galėsite kaitintis pirtyje ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje. Atpalaiduokite įsitempusius raumenis ir leiskite pailsėti mintims mėgaudamiesi nugaros masažu. Naudojamos ajurvedinio masažo technikos, įvairūs judesiai bei priemonės garantuos kokybišką ir malonių pojūčių kupiną laiką.Užtikrinti veido grožį ir sustiprinti sveikatą padės imperatoriškas veido masažas Kobido. Čia sumažinsite įtampą ne tik veide, bet ir visame kūne, o oda taps stangri ir skaisti. Nepamirškite apsilankyti „AJ Racing“ kartodrome.

Kiekvieno vairavimo fano čia laukia greitis, adrenalinas, staigūs posūkiai ir geros emocijos. Atraskite tai, kas Jums labiausiai patinka ir mėgaukitės kiekviena akimirka pramogaudami Panevėžyje

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?