Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos Alytuje

Kviečiame pramogauti ir dovanoti draugams pramogas Alytuje ir jo regione! Pramogos Alytuje laukia tiek mažo, tiek didelio! Tie, kurie nori ramiai praleisti laiką ir patyrinėti Nemuno pakrantę, tą gali padaryti kartu su žirgais. Sėskite į balną ir lydimi instruktoriaus kartu su drauge ar draugu leiskitės į linksmą nuotykį.

O gal pakilkite į orą ir skriekite parasparniu? Pasiūlymo metu galėsite jaustis laisvas kaip paukštis, o akimirkos bus įamžintos video medžiagoje. Atrask naujus potyrius pramogaudamas Alytuje!

Veiklų rūšys
Rasta: 131
Jūs peržiūrėjote 60131

Pramogos Alytuje – dovanos kiekvienam

Alytus – didžiausias Dzūkijos miestas. Šiame mieste galima ir pailsėti ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Čia ne tik daug piliakalnių, parkų, įspūdingų bažnyčių, bet ir nemažai smagių pramogų.

Ekstremalios pramogos Alytuje

Ekstremalių pojūčių mėgėjams adrenalino dozę suteiks šuolis su virve iš rekordinio aukščio. Pramogos metu šoksite nuo Baltosios Rožės tilto net iš 38 metrų aukščio žemyn, tiesiai į Nemuną. Saugumą ir neužmirštamus įspūdžius garantuos profesionalai iš Šuolių su virve Asociacijos. Pakilkite nuo žemės į orą ir pajuskite visišką laisvę skrisdami dviviečiu bemotoriu parasparniu! Po trumpo instruktažo kartu su instruktoriumi pakilsite į dangų ir mėgausitės vėjo dvelksmu ir nepaprastu kraštovaizdžiu.

Spa procedūros Alytuje

Palepinkite save SPA procedūromis. Kristalų namuose Jūsų lauks viso kūno masažas ir nesvarumo terapija, kurios metu atpalaiduosite net labiausiai įsitempusius raumenis. Kartu su antra puse atgaukite jėgas mėgaudamiesi SPA kompleksu. Į pasiūlymą įeina antistresinė nugaros procedūra, nesvarumo terapija ir druskų kambarys. Po šios procedūros išeisite gerai pailsėję ir kupini gerų emocijų.

Aktyvios dovanos Alytuje

Aktyviai praleiskite laiką lenktyniaudami su draugu ar drauge Tarzanijoje. Čia turėsite galimybę išbandyti šoninio slydimo „Go“ kartingus ir įveikti iššūkių pilną trasą. Taip pat Tarzanijoje galite išmėginti laipiojimą lynais, virvėmis ir tinklais net iki 21 metro aukščio. Ar pavyks įveikti aukščio baimę ir praeiti trasą iki galo? Išmėgink pramogas Alytuje ir pasikrauk dideliu adrenalino kiekiu!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?