Kalėdinės dovanos Vaikinui

Merginos, ar vis dar sukate galvą kaip maloniai nustebinti vaikiną Kalėdų proga? Tarp galybės kalėdinių dovanų pasimetėte ir nebegalite išsirinkti? Ne bėda, dovanų rinkinys „Jam" palengvins darbą Jums, o mylimas žmogus išsirinks būtent tai, kas jam labiausiai patiks. Tikriems ekstremalams ir skrydžių fanams puikiai tiks šuolis parašiutu ar virve. Greičio mėgėjai bus nustebinti gavę Ferrari ar Lamborghini vairavimo pramogą. O gal puiki išeitis dovanojant giluminį švedišką masažą, kurio metu atsipalaiduos įsitempę raumenys ir kūną užvaldys patys maloniausi potyriai. Atitrūkite nuo rutinos ir atgaukite jėgas kartu su antrąja puse ilsėdamiesi Druskininkų viešbutyje „Pušynas". Tegul vaikinai būna laimingi, o svajonės išpildytos ir Kalėdų metas bus dar labiau įsimintinas!

Veiklų rūšys
Rasta: 257
Jūs peržiūrėjote 60257

Kalėdinės dovanos vaikinams

Kalėdos- ypatinga šventė, kurios metu norime suteikti artimiesiems kuo daugiau laimingų akimirkų. Viena iš įdomiausių, bet kartu ir sunkiausių užduočių yra išsirinkti dovanas. Kokios kalėdinės dovanos vaikinams būtų pačios geriausios? Mėgstančius aktyviai leisti laisvalaikį nustebinkite ekstremaliu šaudymu. Pramogos metu instruktoriai apmokys ir leis išbandyti net 4 kovinius ginklus. Kūną užplūs adrenalino ir galios jausmas, o akimirkos įsimins tikrai ilgam laikui. Istorijos ir karo fanus pradžiugins ekstremalus tankisto išbandymas. Jūsų antra pusė, po trumpo instruktažo, galės išmėginti valdyti šarvuotį FV432. O, kad pasiūlymas būtų dar smagesnis galite kartu pasiimti net 3 draugus! Naujos patirtys ir pro kraštus besiliejančios teigiamos emocijos garantuotos. O gal atėjo laikas savo brangiesiems vaikinams leisti pasigražinti? Jeigu taip, tai „The chop barbershop" lauks visų barzdotų ir ūsuotų vyrų. Čia su specialiomis priemonėmis bus modeliuojamos barzdos ir padailinti ūsai pagal kiekvieno pageidavimus. Juk, nepriekaištingai atrodyti turi ne tik merginos, bet ir vaikinai! Galbūt yra jau seniai svajojančių išmokti slidinėti arba patobulinti turimas žinias? „Laisvalaikio Dovanos" Slidinėjimo akademijoje organizuoja įvadines slidinėjimo pamokas. Kartu su instruktorių pagalba bus parinktos tinkamiausios slidės, lazdos ar snieglentės ir būsite užkelti ant specialaus treniruoklio. Su specialistų patarimais pramoga taps vienu dideliu ir labai smagiu nuotykiu. Įvairaus pobūdžio pasiūlymų ir pramogų yra tikrai daug ir įvairiuose miestuose, belieka tik išsirinkti. Pradžiuginkite savo vaikinus Kalėdų proga nuoširdžiausia dovana.

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje