Laipiojimas uolomis

Laipiojimas uolomis – puiki pramoga tiems, kurie mėgsta išbandymus! Profesionaliai įrengtos uolų imitacijos leis kiekvienam išbandyti savo jėgas bei garantuos tikrą adrenalino antplūdį. Laipiojimą uolomis mėgsta tiek suaugusieji, tiek vaikai, todėl nieko nelaukite ir skubėkite išmėginti savo jėgas!
Veiklų rūšys
Rasta: 3
Laipiojimas dviems „Pagonijos“ uola ir voratinkliu Video!

Laipiojimas dviems „Pagonijos“ uola ir voratinkliu

Kaunas 22,88 €
Laipiojimas uolomis dviems klube „Scala dream“ Tik pas mus

Laipiojimas uolomis dviems klube „Scala dream“

Klaipėda 11,30 €
Laipiojimas „Pagonijos“ uola ir voratinkliu Video!

Laipiojimas „Pagonijos“ uola ir voratinkliu

Kaunas 11,30 €

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje