Kalėdinės dovanos Poroms

Kalėdos - stebuklų metas, tad norisi padovanoti savo mylimam žmogui ką nors jaukaus, romantiško ar smagaus. Jei ieškai dovanos savo tėvams ar kitai porai  - Kalėdinių dovanų pasirinkimas tikrai platus. 

Kalėdinės dovanos poroms – dovanos kurios nustebins, pradžiugins ir suartins. Per Kalėdas dovanokite jaukias akimirkas dviem: jodinėjimas, romantiška vakarienė, SPA malonumai, poilsis viešbutyje...Nėra nieko brangiau už kartu praleistą laiką, tad tegu ši kalėdinė dovana porai būna neįkainojama!

Veiklų rūšys
Rasta: 304
Jūs peržiūrėjote 60304

Poroms dovanok istorijas

Kalėdos - smagus ir jaukus metas visiems. Visi jo laukiame kaip didžiausios metų šventės, kai susirenka kartu šeima, susitinki su draugais, mėgaujiesi poilsiu, skaniais patiekalais, bendravimu su šeimos nariais ir draugais ir tiesiog tinginiauji kartu. Kalėdos neatsiejamos be Kalėdinių dovanų. Iki kol galiausiai galėsi ramiai prisėsti ir mėgautis šventėmis - turi išgyventi bėgimo metą - ruošimosi ir dovanų ieškojimo meto. Bet nebūtina lėkti tiek, kad šventės pataptų tikrai katorga. Dovanas gali dovanoti ne kaip daiktus, o istorijas. Jei ieškai dovanos poroms - mūsų puslapyje gali išsirinkti iš galybės dovanų. Nuo aktyvių pramogų iki romantiško poilsio su nakvyne, nuo skrydžių ir ekstremalių dovanų iki ramių ir skonio pasaulį atveriančių gurmaniškų vakarienių, nuo vandens pramogų iki dovanų čekių, nuo prenumeratų ir pramogų namuose.

Dovana porai - savaitgalio poilsis

Ar šalikas, megztinis, Kalėdinės kojinės ir kiti mieli ir jaukūs dalykai jau dovanoti ir kiek ima astibosti? Kam dovanoti kiekvienais metais tą patį ir sukti galvą iki paskutinės minutės, ką dovanoti. Mes išspręsime Tau šį galvos skausmą - pasikliauk Laisvalaikio dovanomis. Čia dovaną gali pirkti nors ir paskutinę minutę, nesuk galvos. O dovanų poroms asortimentas čia tikrai gausus. Viena geriausių ir niekad nenuviliančių dovanų porai ar artimam žmogui yra savaitgalio poilsis kartu ar savaitgalis su SPA procedūromis. Poilsio su nakvyne dovanas gali rinktis iš daugybės variantų - Druskininkuose, Birštone, Pajūryje, poilsis dvare ar sveikatingumo atostogas. Išsirink variantą, kuris labiausiai tik jums, ar kitai mylimai porai ir paversk Kalėdas jaukia ir ramia švente. 

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2021-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje