skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Degustacija

Degustacija – puiki dovana tikriems gurmanams! Šokolado, vyno, sūrio, jautienos, lašišos degustacijos sudomins ne tik išskirtiniais kvapais ir skoniais, bet ir bus puikūs vakaro užkandžiai. Vyno ar alaus pažinimo vakaruose sužinosite dar naujų ir negirdėtų faktų apie jau gerai pažįstamus gėrimus.

Galvojate, kad tikro gurmano jau niekas nenustebins? Siūlome išbandyti netradicinę vynų ir sūrių degustaciją tamsoje, kuri sužadins pačius netikėčiausius jausmus, o netikėtai parinkti deriniai maloniai nudžiugins gomūrį."

Veiklų rūšys
Rasta: 92
Jūs peržiūrėjote 6092

Degustacijos - puiki dovana kiekvienam

Tikriausiai kiekvienas gurmanas svajoja išbandyti kuo daugiau įvairių, gomūrį sužadinančių ir lavinančių skonių. Tam puikią galimybę suteikia degustacijos - įvairaus maisto, gėrimų ragavimas ir vertinimas. Leiskitės į naujų skonių paieškas ir atraskite savo mėgstamiausius patiekalus ir derinius. Pradžiuginkite savo mylimiausius gurmanus išskirtinėmis degustacijomis ir dėmesiu!

Degustacijų dovanos - nauja patirtis

Degustacijų įvairovė leis nudžiuginti kiekvieną gurmaną. Gal tai gurmanas - smaližius? Tuomet siūlome išbandyti belgiškų vaflių degustaciją, apsilankyti desertinėje „LIU“ ar sudalyvauti „5 o'clock tea“ ceremonijoje! O gal jūsų gurmanas tikras gėrimų ekspertas? Neabejojame, jam patiks pažintis su tikru vyno ekspertu Dominyku Velička, o gal tai bus alaus pažinimo vakaras su draugu kompanijoje ar arbatos gėrimo ceremonija? Na, o rimčiausi gurmanai liks sužavėti 3-ijų patiekalų vakariene restorane „Bizarre“, jūros gėrybių mėgėjai tikrai neatsispirs austrių degustacijai, o tie, kurie mėgsta ne tik valgyti, bet ir gaminti, apsidžiaugs kibinų gaminimu ir degustavimu.

Netradicinė degustacija

Manote, jog išbandėte daug degustacijų ir Jūs nelengva nustebinti? Turime iššūkį - netradicinė vynų ir sūrių degustacija tamsoje! Pramogos metu būsite aklinoje tamsoje, kurioje bandysite nuspėti kokį vyną ar sūrį ragaujate. Pamėginkite išbandyti naujus derinius, kurie tik dar labiau suaštrins Jūsų skonio receptorius. Degustacijos metu ne tik bandysite nuspėti kokį vyną ar sūrį ragaujate, bet ir sužinosite daug įdomių faktų ir istorijų apie vyną, sūrį. Susidomėjote? Nieko nelaukite ir leiskitės į naujas gurmaniškas keliones!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?