Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Skrydis parasparniu

Aukčio ir adrenalino mėgėjus nustebinkite nepaprasta dovana - skrydžiu parasparniu! Nuostabus jausmas sklęsti padange ir grožėtis įspūdingu kraštovaizdžiu atsiplėšus nuo žemės paviršiaus. Gausu pasiūlymų Jums ir Jūsų artimiesiems įvairiuose miestuose, liko tik išsrinkti.

Tegul akimirkos būna neužmirštamos skrendant parasparniu virš Klaipėdos, Panevėžio ir Vilniaus apylinkių. Įamžinkite dienos įspūdžius mėgaudamiesi skrydžiu parasparniu su filmavimu. Pasisemkite gerų emocijų iš paukščio skrydžio!

Veiklų rūšys
Rasta: 11

Skrydžiai parasparniu - puiki dovana

Dovanokite galimybę tarsi paukščiui mėgautis laisve - skirsti parasparniu! Pačius drąsiausius kviečiame išbandyti aukštuminį skrydį parasparniu, kurio metu pakilsite net į kilometro aukštį, arba akrobatinį skrydį, kurio metu patyręs pilotas atlikinės triukus, kurie adrenalino pliūpsniu nustebins net drąsiausius! 

Skirtingi skrydžio parasparniu variantai

Aviacijos mėgėjus nustebinkite skrydžio parasparniu dovana. Pažinkite Alytaus apylinkes pakilę į orą ir tegul kūną užplūsta įvairių potyrių jausmas. Po trumpo instruktažo mėgausitės skrydžiu dviviečiu bemotoriu parasparniu, neįprastais vaizdais ir įsimintina patirtimi.  Skriskite motorizuotu parasparniu virš Vilniaus apylinkių. Pasijusite laisvas kaip paukštis, o kiekvieną akimirką įprasminsite video medžiagoje. Saugumą užtikrins patyręs pilotas, kuris ne tik Jus skraidins, bet ir leis patiems pajusti parasparnio valdymo ypatumus. Smagiai praleiskite laiką pažindami Kauną pakilę aukštyn į dangų. Mokomasis skrydis motorizuotu parasparniu puikiai tiks kiekvienam. Pasiūlymo metu turėsite galimybę pamatyti gražiausias Kauno vietas ir susipažinti su parasparnio valdymo principais. Adrenalino ir nuotykių mėgėjus pradžiuginkite akrobatiniu skrydžiu parasparniu Alytuje. Jūsų laukia kvapą gniaužiantys triukai net 400 metrų aukštyje! Aštrūs pojūčiai ir teigiamos emocijos garantuotos. Taip pat liksite maloniai nustebinti išmėginę aukštuminį skrydį parasparniu. Neapsakoma jausmas maloniai apsuks Jums galvą pakilus į 1 km aukštį. Skrydžio pabaigoje Jus nustebins akrobatiniai triukai, kurie neleis pamiršti šios dienos dar ilgai. O galbūt turite svajonę savarankiškai išmokti valdyti parasparnį? Puiki proga, tą padaryti jau dabar išbandant parasparnio pilotavimo kursus! Į pasiūlymą įeina teorinės paskaitos; praktiniai užsiėmimai; nacionalinė parasparnio piloto licencija bei IPPI kortelė. Išsilaikė teorinį ir praktinį egzaminus galėsite skraidyti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Skrydis parasparniu suteiks pačius maloniausius potyrius.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?