Kalėdinių dovanų idėjos

Vis pritrūksta kalėdinių dovanų idėjų? Nebežinote kas galėtų maloniai nustebinti tėvus, draugus ar kolegas? Norite įteikti kuo labiau įsimintiną dovaną? Čia rasite įvairiausių pasiūlymų, kurie Kalėdų rytą paskraidins nuotaiką visiems! Šuolis parašiutu bus puiki dovana skrydžių fanams ištroškusiems naujų įspūdžių. Šokti teks net iš 10000 pėdų aukščio! Didžiulė adrenalino ir gerų emocijų dozė garantuota. Turbūt dauguma trokšta išmėginti galinguosius sportinius automobilius. Vairuodami Ferrari ar Lamborghini pasijusite tikrame dėmesio centre. Liks tik užvesti galingą automobilio variklį ir pajudėti miesto gatvėmis, o visų akys bus nukreiptos tik į Jus! Kalėdos taps dar smagesnės ir ypatingesnės gavus stebuklingo plūduriavimo seanso dovaną. Kūnas atsipalaiduos, sumažės stresas ir įtampa bei pagerės miego kokybė. Nustebinkite artimuosius įsimintinomis dovanomis!

Veiklų rūšys
Rasta: 215
Jūs peržiūrėjote 60215

Geriausios Kalėdinių dovanų idėjos

Čia rasite didelį kalėdinių dovanų idėjų pasirinkimą. Nuo dovanų čekių ar rinkinių, iki konkrečių pramogų. Labai smagus ir nuotaikingas „Shitty dinner“ šou. Pasiūlymo metu ne tik gardžiai pavalgysite, bet ir tapsite velniškai geros komedijos dalyviais. Pakvaišęs šefas, nerangūs padavėjai ir nenuspėjamas siužetas įtrauks kiekvieną, o veidą papuoš šypsena. Toks spektaklis yra vienintelis Lietuvoje, todėl vertėtų nepraleisti progos jame sudalyvauti.

Praleiskite laiką stebėdami žvaigždes „Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje“, Molėtuose. Čia gidas papasakos daug įdomių dalykų apie dangaus objektus, o vėliau turėsite progą pažvelgti į dangų iš arčiau per vieną galingiausių teleskopų Europoje. Romantiškas laikas, stebint Visatos žvaigždynus, užburs kiekvieną!

O kas gali būti geriau už poilsį ir SPA malonumus Druskininkuose? Tai puiki galimybė bent trumpam pabėgti nuo kasdienybės ir atsipūsti viename iš gražiausių kurortinių miestų Lietuvoje. Viešbutyje „Pušynas“ galėsite valgyti švediško stalo pusryčius ir atsipalaiduoti garinės pirties bei sūkurinės vonios komplekse. Laikas, praleistas čia, padės atgauti jėgas ir bus kupinas pačių maloniausių potyrių.

Pakilti nuo žemės paviršiaus ir grožėtis nuostabios gamtos kraštovaizdžiu galite skrisdami sraigtasparniu. Kartu su pilotu skrisite virš Trakų, kur pamatysite Trakų pilį, Galvės ežerą ir daug kitų akį traukiančių vaizdų. Skrydžio metu apims laisvės ir lengvumo jausmas, o įspūdžių dar ilgai negalėsite pamiršti.

Ar kada teko maitinti ir glostyti alpakas? Jeigu ne, tai tą galite padaryti kartu su šeima alpakų fermoje, įsikūrusiame Trakų rajone, Vilniuje. Labai mieli, švelniu kailiuku padengti gyvūnėliai ištirpdys visų širdis. Tai puiki edukacinė pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Sužinosite daug įdomių dalykų apie alpakas, kuo jos maitinasi, kaip bendrauja tarpusavyje. O padavę gabalėlį morkos ir obuolio iškart užsitarnausite jų prieraišumą. Po pažinties su alpakomis lauks ekskursija laivu „Nepažinti Trakai“. Turiningas ir linksmai praleistas laikas garantuotas! Išrinkite smagiausią kalėdinę dovaną mylimiems žmonėms!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje