Baidarių ir kanojų nuoma

Baidarių žygio metu grožėsitės Lietuvos kraštovaizdžiu. Naktiniame baidarių žygyje iš naujo pažinsite Lietuvos didmiesčius. Drąsiausiems siūlome išbandyti plaukimą Vilnele! Norintiems sustiprinti raumenis dovanokite irklavimo pamokas, kurių metu tikri profesionalai duos daugybę vertingų patarimų.

Neįsivaizduojame vasaros be saulės, smėlio, vandens pramogų ir žinoma – nuotykių, todėl baidarių kanojų nuoma yra vienas geriausių pasirinkimų saulėtą vasaros dieną, kai norisi visą dieną praleisti vandenyje. Baidarės yra tikrai lengvai valdomos, stabilios, puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Ieškokite ir kitų vandens pramogų ar kultūrinių pramogų.


Kodėl renkuosi plaukimą baidarėmis?

Paukščių čiulbėjimas, vandens čiurlenimas, ryto rasa, laužo liepsna, saulėtekis, o gal ir saulėlydis su pačiais artimiausiais žmonėmis šalia? Ieškai kas bent kiek sumažintų stresą ir suartintų žmones?

Baidarių, kanojų nuoma, tai pramoga, kuri patiks kiekvienam iš jūsų. Baidarių žygis puikiai tinka laiko praleidimui su šeima, norintiems pasinerti į nuotykius ir tiems, kurie ieško smagių įspūdžių. Plaukimas baidare – aktyvus, turiningas, kupinas nepakartojamų įspūdžių poilsis. Tai yra nebrangi pramoga visai šeimai, draugams ar darbo kolektyvui dienai ar visam savaitgaliui. 

Jeigu manai, kad plaukimas kanoja ar baidare dienos metu nėra tiek įdomu, tada siūlome rinktis plaukimą baidarėmis po naktinį Vilnių. Puikus būdas pažinti naktinį miestą ir jo gražiuosius kampelius, pamatyti nuostabiausius saulėlydžius ir pajusti gaivų vakaro vėjelį. Tai smagi ir tikrai nereikalaujanti daug fizinės jėgos pramoga, kurio metu Jums tereikės atsipalaiduoti ir mėgautis akimirkomis.

Kanojos ar baidarės?

Negali apsispręsti, ką išsirinkti? Renkiesi tarp baidarių nuomos ir kanojų? Siūlome susidėlioti visus privalomus ir trūkumus, kodėl verta rinktis vieną ar kitą. Su baidare plauksite dviese, tad tai gali būti puiki pramoga tik dviem. Kanoja skirta trims, todėl tai būtų puikus pasirinkimas šeimai ar draugų kompanijai išsiilgusiai pokalbių ne prie kavos puodelio. Kanojoje galėsite mėgaujantis nuostabiais vaizdais ir linksma kompanija.

Baidarių kanojų nuoma puikiai tiks ir kaip dovana, jei nori nustebinti savo šeimą, draugus ar tėvus. Ji yra universali, o svarbiausia, kad galima rinktis iš kelių miestų, kuriuose norėtum išmėginti šią pramogą ir pažinti naujus gamtos kampelius bei gauti naujos patirties.

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje