Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Parama Ukrainai

Susivienykime šią sunkią akimirką ir parodykime pasauliui, kad esame pasiruošę padėti karo ištiktai Ukrainai. „Laisvalaikio dovanos“ prisideda prie solidarumo akcijų ir skatina padėti Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms ir nuo karo nukentėjusiems civiliams. Bendradarbiaudami su „Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi“ ir nevyriausybine organizacija „Blue/Yellow“ sukūrėme specialius paramos čekius, už kuriuos gautos lėšos bus skirtos šioms visokeriopą pagalbą Ukrainai teikiančioms organizacijoms.
Veiklų rūšys
Šiuo metu tiek Ukrainos ginkluotosioms karinėms pajėgoms, tiek civiliams reikalinga pagalba – pradedant amunicija ir baigiant pirmosios pagalbos reikmenimis. Lietuvoje veikiančios organizacijos „Lietuvos Raudonasis Kryžius“ ir „Blue/Yellow“ teikia paramą karo niokojamai Ukrainai. „Lietuvos Raudonasis Kryžius“ – jau daugiau nei 103 metus yra svarbi valstybės pagalbininkė humanitarinėje srityje, o šiuo metu teikia humanitarinę pagalbą, pirmą pagalbą ir pirmą psichologinę pagalbą nuo karo bėgantiems žmonėms čia, Lietuvoje. Organizacija „Blue/Yellow“ remia Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius – mokyklas, našlaičius, šeimas ir pensinio amžiaus žmonės. „Laisvalaikio dovanos“ kartu su šiomis organizacijos kviečia nelikti abejingais ir prisidėti padedant nuo karo kenčiančiai Ukrainai – kariams ir paprastiems gyventojams. Kartu mes stipresni ir galime įkvėpti prisidėti visus! Prasmingiausia dovana – pagalba Ukrainai!

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?