Pramogos užsienyje

Lietuvoje yra daug pramogų, kurias verta išbandyti, bet ar esate jas mėginę užsienyje? Vienas iš ekstremalių pasiūlymų yra nusileidimas olimpiniu bobslėjumi Latvijoje. Lėkimas ledo tuneliu, staigūs posūkiai, ir dar daugiau, garantuos tik teigiamas emocijas! 

Praleiskite laiką Estijoje, kur mėgausitės poilsiu prie Baltijos jūros viešbutyje Villa Wesset. O adrenalino ir iššūkių mėgėjai galės pajusti visišką laisvę skriedami Ferrari automobiliu Lenkijoje. Pramogos užsienyje tavęs jau laukia!


Pramogos užsienyje

Mūsų siūlomoms pramogoms užsienyje Jūs tiesiog negalėsite atsispirti! Belieka išsirinkti, kur pramogauti: Rusija ar Anglija, Italija ar Islandija, Latvija ar Jungtinės Amerikos Valstijos – naujus įspūdžius ir nuostabias akimirkas garantuojame visur!

Tie, kurie mėgsta keliauti gali atrasti nemažai pramogų įvairiuose miestuose užsienyje. Lietuvos kaimyninės šalys turi puikių pasiūlymų Jums ir Jūsų artimiesiems! Latvija, Lenkija, Estija, Prancūzija ir kitos šalys gali pasiūlyti ištrūkti nuo rutinos ir smagiai praleisti laiką. Latvija – viena iš Baltijos šalių, kurioje gausu įspūdingų pastatų, gražių vietovių bei įvairių pramogų. Kad kelionė į Latviją būtų kuo įsimintinesnė vakarą praleiskite improvizacijų šou Shitty dinner. Rygoje vykstantis šou leis mėgautis puikiu pasirodymu, geru šefo humoro jausmu bei skaniai paruošta trijų patiekalų vakariene. Taip pat, jaukiai naktį praleisti su mylimu žmogumi galite Ramybės uoste. Pasiūlymas ypatingas tuo, kad vieta arti jūros, galėsite nakvoti namelyje medyje ir leisti laiką vaikščiodami pušyne ar paplūdimyje kvėpuodami gaiviu oru.Patobulinkite savo vairavimo įgūdžius ekstremalios vairavimo pamokos metu. Galėsite išmėginti įvairią kelio dangą, trasą su kliūtimis, po kurios tapsite tikru automobilio vairavimo asu! Ar kada nors svajojai nardyti danguje su naikintuvu? Tuomet, šis pasiūlymas kaip tik tau! Skrydis kariniu lėktuvu L-39 suteiks neužmirštamus įspūdžius akrobatinių triukų metu, susipažinsite su lėktuvo konstrukcija ir technika.

Prancūzijos sostinė Paryžius yra laikomas meilės miestu, kuriame gausu įžymių statinių, tokių kaip – Eifelio bokštas, Triumfo arka, Monmartras ir daug kitų. Palepinkite save ir artimą skrydžiu iš Vilniaus į Paryžių, kur įsikursite jaukiame viešbutyje, mėgausitės skaniu maistu ir keliaudami patirsite pačius maloniausius pojūčius. Leiskis į nuotykius užsienyje!

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje