Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Kulinarijos kursai

Dovanokite galimybę pasisemti nepamirštamos maisto gaminimo patirties! Kulinarijos kursų metu kartu su profesionaliais virtuvės šefais gaminsite gurmaniškus patiekalus. Galėsite nusikelti į Azijos šalių, Lietuvos, Karaimų, Italų ir daugelį kitų virtuvių.

„Laisvalaikio dovanos“ paruošė nepamirštamų patirčių kulinarijos kursų kategorijoje. Domina įvairių šalių virtuvės? Puiku, pasiūlysime „Čiop čiop“ kulinarijos kursus. Norite išmokti gaminti sušius? Rinkitės suši gaminimo pamoką. Negalite gyventi be saldumynų? Turime Šokolado šou – degustaciją! Ar jau žinai, kokius kulinarijos kursus išmėginti? Taip pat ieškokite dovanos gurmanams

Veiklų rūšys
Rasta: 9

Kulinarijos kursai - puiki dovana gurmanams

Maisto gaminimo vakarėliai prasideda! Išmokite ir vakaro metu pagaminkite netradicinį, gurmanišką patiekalą ir paverskite maisto gamybą maloniu, linksmu vakaro praleidimo būdu! Dovanokite naujas gurmaniškas patirtis ir galimybę atskleisti užslėptus kulinarinius talentus!

Kulinarijos kursai - puiki galimybė greitai įgyti naujų maisto gaminimo paslapčių. Pamokos metu išmoksite gaminti ypatingus patiekalus. Kulinarijos pamokų metu šefai pasakoja, kaip gaminami skirtingų šalių virtuvės patiekalai. Galima rinktis iš sušių gaminimo, pasirinktos šalies tradicinių patiekalų, kibinų, šimtalapio, lašišos, jautienos ir pilno vakarienės komplekto – karšto, šalto patiekalo bei gardaus ir saldaus deserto – pamokų.

Populiariausias kulinarijos kursų pasiūlymas

Mėgstate sukiotis virtuvėje ir domitės įvairių šalių kulinarinėmis tradicijomis? Dievinate gaminti maistą ir eksperimentuoti virtuvėje, o paskui mėgaujantis jį degustuoti? Siūlome Jums galimybę pasisemti unikalios patirties Čiop Čiop kulinarinės studijos kursuose! Tai populiariausias mūsų kulinarijos kursų pasiūlymas. Šie kursai skirti visiems, norintiems praplėsti savo kulinarinį akiratį ir iš profesionalų išmokti maisto ruošimo paslapčių ir subtilybių. Trijų valandų pamokos metu Jūs kartu su tikrų virtuvės profesionalų pagalba gaminsite gurmaniškus skanėstus, o pasigaminę skanausite trijų patiekalų vakarienę. Puikiai praleisite laiką ir įgysite neįkainojamų kulinarinių įgūdžių visam gyvenimui! Atraskite naujus savo talentus ir skonius!

O jei norite padovanoti kažką gurmaniško, bet nežinote, ką išrinkti, kas tikrai patiktų - rinkitės rinkinį gurmanams ir leiskite žmogui išsirinkti pačiam. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?