Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Manikiūras ir pedikiūras

Manikiūras ir pedikiūras ir grožio procedūros yra svarbus kiekvienai moteriai. Kiekviena nori atrodyti nepriekaištingai, todėl tvarkingi rankų ar kojų nagai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, atspindi moters meilę sau, tvarkingumą ir prideda žavesio.

Ilgalaikiu laku nulakuoti nagai visuomet paprasčiau ir patogiau. O jeigu dar manikiūras atliekamas su SPA procedūromis, tuomet galime džiaugtis gražiais blizgančiais nagais, tačiau ir švytinčiomis rankomis, kurios mums yra be galio brangios. Padovanok manikiūro ir pedikiūro procedūrą sau ar savo draugei. 

Veiklų rūšys
Rasta: 9

Manikiūras ir pedikiūras - vizitinė kortelė?

Profesionalus manikiūras ir pedikiūras – tai ne tik gražūs ir tvarkingi nagai. Po patyrusių specialistų atliktų procedūrų, rankų bei pėdų oda taps švelnesnė, elastingesnė bei sveikesnė. Dovanokite akimirką rūpesčio, malonumų ir pasitikėjimo! Sakoma, kad tvarkingi moters nagai yra vizitinė kortelė. Kartais iki pilnos laimės užtenka nueiti pas grožio specialistę, kuri sukuria grožį ir diena iškart pasidaro gražesnė. Artėjant vasaros sezonui visos skuba darytis manikiūrų, pedikiūrų ir visų kitų grožio paslaugų. Mes taip pat Tau turime pasiūlymų, susijusių su rankyčių ir kojyčių reikalais. Kad sedėjimas specialistės kėdėje nebūtų kančia, siūlome rinktis atpalaiduojantį manikiūrą KLIP salone, o gal norėtum manikiūro su ilgalaikiu lakavimu ir rankų masažu? Viskas įmanoma.

Nagų procedūros - dovana kiekvienai moteriai

Pedikiūras yra tiek pat svarbus, kaip ir manikiūras, o ypač artėjant vasarai, kai norėsis pasipuošti atvirais bateliais, o galbūt prie jūros smėliu ir jūra mėgautis basomis. Šiam reikalui irgi turime paruošę puikių pasiūlymų: karališkas SPA pedikiūras grožio namuose Beauty Resort puikiai tiks toms, kurios nori pasilepinti karališka procedūra. Prabangus ir malonus Holywood pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu bus puiki dovana mylimąjai, sesei, draugei ar mamai. Taip pat turime meistrišką SPA manikiūrą vyrams – procedūra tiks kiekvienam, vyrui, kuris nori malonios ir rankų odą puoselėjančios procedūros.

O jeigu ieškai dovanos mylimąjai ar artimai draugei siūlome rinktis grožio procedūrų dovanų čekį – kurį moteris galės panaudoti pagal savo poreikius. Siūlome čekius rinktis iš KUKLA BEAUTY BOX , BEAUTY RESORT ar Ąžuolyno medicininio SPA dovanų čekio. Lepinkime viena kitą ir prižiūrėkime save su grožio procedūromis.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?