Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos berniukams

Ieškote kaip nustebinti mažąjį herojų - berniuką? Dovanos berniukams kategorijoje rasite įvairių įspūdžių berniukui. 
Galbūt jis nutrūktgalvis ir senai svajoja apie nuotykių parkus, šaudymą iš lanko, pasivažinėjimus kartingais arba apie eskavatoriaus valdymą?

O galbūt dovana berniukui potyris, kurio dar nebandė? Jodinėjimas žirgu, pažintinis nardymas, galvosūkių kambarys, pasivažinėjimas su Ferarri arba Lamborghini, arba nepamirštamas skrydis oro balionu! Padovanokite jam tai, apie ką jis svajoja ir leiskite jam krykštauti iš laimės!

Veiklų rūšys
Rasta: 54

Dovana berniukui

Bėga akis išdegęs į nuotykius? Dievina maudymąsi baseinuose arba kituose vandens telkiniuose? O galbūt jis domisi kūryba? Taip berniukai visi skirtingi! Dovanos berniukams nelengva užduotis. Galimybė atrasti berniuko pomėgius iš daug skirtingų ir įsimintinų įspūdžių, kaip šaudymas iš lanko, kad apgintų savo šeimą, pramogavimą nuotykių parke, kaip užsimaskuoti nuo piktadarių, galvosūkių kambarį, kad įmintų didžiausias mįsles, teatras mažiesiems herojams,kad sukurtų savo istoriją. Norite,kad jaunieji išbandytų kažką naujo? Suteikite galimybę berniukui pažinti nardymą, galbūt jodinėjimą arba nepamirštamą skrydį padebesiais su oro balionu!

Pabandykime juos nustebinti arba padrąsinti naujais ir įsimintinais nuotykiais!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?