skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Plaukų kirpimas, jų priežiūra

Visais laikais vienas iš moters grožio elementų buvo gražūs ir sveiki plaukai. Ilgi, stori, purūs ir žvilgantys plaukai puošia kiekvieną moterį, taigi visos moterys nori juo puoselėti ir lepinti grožio procedūromis. Norint džiaugtis ilgomis ir storomis kasomis, reikia nuolat jais rūpintis, reguliariai lankytis kirpykloje, patrumpinti galiukus, atlikti įvairias kitas procedūras.

Plaukų priežiūra ir jų kirpimas yra būtina norint džiaugtis sveikais plaukais. Plaukų procedūros, lepinimas patinka visoms, taigi kodėl neišbandžius naujų plaukų priežiūros procedūrų ar nepadovanojus draugei, draugui, mamai aer kitam artimam žmogui. Taip pat ieškokite masažai, SPA procedūros

Veiklų rūšys
Rasta: 28

Dovanos idėja - plaukų priežiūra

Rūpinkitės savo plaukais plaukų priežiūrą patikėdami profesionalams! Kiekvienas, besirūpinantis savo stiliumi, apsidžiaugs modeliniu kirpimu pas tikrą profesionalą. Plaukai – svarbi išvaizdos detalė, tad pasirūpinkite savimi ir džiaukitės sveikais, blizgančiais, gražiais plaukais

Plaukų procedūros jums

Plaukų puoselėjimui padeda įvairūs galvos masažai, kurių metų atsipalaiduosite ir valandą laiko mėgausitės malonu. Kaip žinoma, plaukų kirpimas nepadeda plaukams augti greičiau, tačiau pakirpus plaukus jų galiukai atrodys sveiki, nesivels ir suteiks didesnio žvilgesio. O ar žinote, kad sveikiausias kirpimas yra su karštomis žirklėmis? Taigi mes esame paruošę pasiūlymą ir plaukų priežiūros procedūros su kirpimu karštomis žirklėmis. Karštų žirklių technika užtikrina tikslų plaukų kirpimą bei apsaugo nuo galiukų šakojimosi, be to, procedūros metu naudojama visiškai natūrali kosmetika, tad patenkinta liks net jautriausios odos savininkė!

Plaukų priežiūra nesibaigia vien tik galiukų pakirpimu - dauguma moterų nori tiesių, žvilgančių plaukų, kad kiekvieną dieną nereikėtų stovėti prie veidrodžio ir karštu tiesintuvu deginti plaukų - šioms moterims siūlome išbandyti procedūrą plaukams Mineralų terapija su keratinu. Ši plaukų terapija tinka įvairių tipų plaukams, net ir labai storiems, tvirtiems, dažytiems. Po šios procedūros plaukai bus tiesūs, švelnūs, žvilgantys ir minkšti. O kas svarbiausia – tiesūs plaukai išliks net iki 5 mėnesių. Turime ir daugybę kitų pasiūlymų susijusių su plaukų priežiūra, kuriuos galite rasti mūsų puslapyje.

O dabar pagalvokime apie vyrus. Vyrai savo plaukais rūpinasi kur kas mažiau nei moterys, todėl vyriškas kirpimas The Chop Barbershop bus puiki dovana vyrui, kuris mėgsta savo plaukus patikėti profesionalams. Svarbu prisiminti ir tai, kad vyrams ne ką mažiau yra svarbus barzdos formavimas, kuris suteikia tvarkingumo įspūdį, o barzdos formavimas ir kirpimas yra tobulas variantas norint nustebinti.

Plaukų priežiūros procedūros puikiai tiks kaip dovana mylimąjai, mamai, sesei ar draugui, kuris mėgsta rūpintis ne tik savo plaukais, bet ir barzda. Stebinkime maloniomis procedūromis savo artimuosius. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?