„Laisvalaikio Dovanos“ yra įsipareigoję saugoti savo Klientų privatumą bei rūpintis, kad jų asmeniniai duomenys būtų saugūs. „Laisvalaikio Dovanos“ veikla internete atitinka visus atitinkamai veiklai keliamus Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus.

Trumpai apie „Laisvalaikio Dovanos“ vykdomą Privatumo politiką

  • Informacija apie „Laisvalaikio Dovanos“ Klientus nėra naudojama neteisėtais tikslais;
  • „Laisvalaikio Dovanos“ neperduoda savo Klientų duomenų ar asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

Autorių teisės

Visa „Laisvalaikio Dovanos“ internetinėje svetainėje pateikiamai informacijai, tekstams ir kitam turiniui suteikiama Autorinių teisių apsauga. T.y. niekas neturi teisės kopijuoti „Laisvalaikio Dovanos“ svetainėje esančios informacijos negavęs „Laisvalaikio Dovanos“ sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai naudojama asmeniniams poreikiams.

Asmeninės informacijos kaupimas ir naudojimas

Atlikdamas užsakymą, Klientas turi pateikti savo kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, adresas ir kt.). Tai leidžia „Laisvalaikio Dovanos“ įvykdyti Kliento užsakymą bei su juo susisiekti iškilus problemų dėl užsakymo vykdymo ar paslaugos suteikimo.
Visa su Klientu susijusi informacija (asmeniniai duomenys bei informacija apie apmokėjimą) nėra perduodama trečiosioms šalims. „„Laisvalaikio Dovanos“ gerbia savo Klientų privatumą bei jų asmeninių duomenų konfidencialumą bei visus Klientų duomenis naudoja paisydami Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos teisės aktų.

„Laisvalaikio Dovanos“ siunčiami pranešimai

„Laisvalaikio Dovanos“ naujienas el. paštu / telefonu gauna tik tai užsisakę Klientai. Jei Klientui nėra aktualios „Laisvalaikio Dovanos“ siunčiamos naujienos, jis bet kada gali jų atsisakyti. „Laisvalaikio Dovanos“ privalomai siunčia tik svarbią, su Kliento užsakymu susijusią informaciją, kurią Klientui privalu žinoti. Klientų el. pašto adresai bei telefono numeriai nėra perduodami trečiosioms šalims.

Ne asmeninių duomenų kaupimas ir naudojimas

Statistikos tikslais, „Laisvalaikio Dovanos“ renka informaciją apie svetainės lankytojus (apsilankymo laikas, trukmė, peržiūrėtų puslapių skaičius, šalis, kuri interneto naršyklė buvo naudojama, iš kurios svetainės ateita ir pan.). Ši informacija neidentifikuoja konkretaus asmens, tačiau ji suteikia statistinę informaciją, kurią „Laisvalaikio Dovanos“ gali analizuoti ir vėliau ją pritaikyti svetainės funkcionalumo gerinimui, naudoti duomenis marketingo bei Klientų aptarnavimo tikslais. Lankytojų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

Slapukai

„Laisvalaikio Dovanos“ svarbi statistinė informacija, koks yra svetainės lankytojų grįžtamumas. Pakartotiniems apsilankymams skaičiuoti „Laisvalaikio Dovanos“ svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai neidentifikuoja konkretaus asmens, jie tik skaičiuoja svetainės lankytojų statistiką.

Informacija apie Klientus atskleidimas trečiosioms šalims

„Laisvalaikio Dovanos“ įsipareigoja saugoti savo Klientų privatumą bei neparduoti jų asmeninės informacijos trečiosios šalims, išskyrus atvejus, kai informacijos perdavimas yra privalomas vykdant paslaugą bei kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

Nuorodos į kitus tinklalapius

„Laisvalaikio Dovanos“ svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, tačiau „Laisvalaikio Dovanos“ nėra atsakinga už tų interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo bei saugumo užtikrinimo metodus.

Klientų sutikimas su „Laisvalaikio Dovanos“ Privatumo politika

Naudodamiesi „Laisvalaikio Dovanos“ paslaugomis, Klientas patvirtina, kad yra susipažinęs su „Laisvalaikio Dovanos“ Privatumo politika bei jai neprieštarauja.

Pasakykite mums, ką galvojate

Jei turite pastabų bei pasiūlymų apie „Laisvalaikio Dovanos“ vykdomą privatumo politiką, prašome apie tai pranešti el. paštu info@laisvalaikiodovanos.lt

Privatumo politika atnaujinama šioje svetainėje.
Paskutinį kartą Privatumo politika atnaujinta 2017 m. birželio mėn.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus