Smagios ir linksmos dovanos

Pralinksmink savo artimąjį smagiomis ir netikėtomis dovanomis. Ieškote dovanos šokių entuziastui ar zumbos mėgėjui? Norite įamžinti artimą draugą profesionalioje fotosesijoje? Pastebėjote slaptus draugo talentus ir norite paskatinti įrašyti dainą studijoje? O gal tiesiog pasiilgote artimųjų juoko? Nes gerą juoko dozę tikrai gausite virtualios realybės erdvėje, įgarsindami animacinį filmą ar bandydami kartu išsivaduoti iš galvosūkių kambario.

Dovanok naujas patirtis, šypsenas ir gerą laiką! Visa tai rasite „Linksmos dovanos" kategorijoje. Stebinkite savo mylimuosius netradicinėmis, drąsiomis ir smagiomis dovanomis!

60126

Linksmos dovanos – kasdienybei praskaidrinti

Kasdieninė rutina, gyvenimo monotoniškumas gali greitai panardinti į niūrų rudenį. Metas pralinksmėti ir pažadinti savyje pavasarį! Siūlome Jums daugybę linksmų ir netikėtų dovanų, kurios gavėjui suteiks gerą puikios nuotaikos dozę! Linksmos dovanos suteiks nepamirštamų emocijų. Norite įamžinti artimą draugą profesionalioje fotosesijoje? O gal įrašyti dainą studijoje? Savo mylimuosius stebinkite netradicinėmis, drąsiomis, linksmomis dovanomis! Laisvalaikio dovanos kviečia linksmintis, dalintis džiaugsmu ir naujomis patirtimis su kitais bei praskaidrinti artimųjų kasdienybę smagiomis dovanomis. 

Populiariausi pasiūlymai

Virtuali realybė ir simuliatoriai – siūlome visą puokštę interaktyvių pramogų, iš kurių populiariausia –  “VR Cafe” virtualios realybės erdvėje. Aukšta žaidimų kokybė nukels į kitą pasaulį, privers pamiršti realybę ir patirti emocijas, kokių dar nėra tekę išgyventi, nes tai kažkas NEREALAUS, o teigiamos energijos pasikrausite visai ateinančiai savaitei. Galvosūkių kambariai - siūlome platų pasirinkimą įvairių tematikų pabėgimo kambarių. Galite rinktis: ar norite pasijusti tikru SCI detektyvu, visuomenės priešu, ar norite įminti didžiąją astronomo ar alchemiko paslaptį. O galbūt rinksitės „du viename” ir išbandysite galvosūkių kambarį virtualioje realybėje? Jeigu nežinote, kuri tematika labiausiai patiktų Jūsų draugui, padovanokite dovanų rinkinį “Galvosūkių kambariai” ir leiskite gavėjui išsirinkti pačiam. Labai paprasta ir smagu! Taip pat, siūlome išbandyti profesionalias fotosesijas, dainos įrašymą studijoje, šokių pamokas su Deividu Meškausku ar kitas gatvės, latino šokių pamokas.

Išskirtinis pasiūlymas

Siaubo vakarienė „Haunted Dinner” – jei esate siaubo filmo mėgėjas ir ne kartą svajojote pajusti baimę, kurią jaučia filmų veikėjai, rekomenduojame išbandyti šią unikalią patirtį ir šiurpą keliančioje aplinkoje pasimėgauti 3-jų patiekalų vakariene. Tai išskirtinė ir vienintelė tokio pobūdžio pramoga Lietuvoje.

 
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje