skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Poilsis Druskininkuose

Nusibodo darbas ir pavargote nuo rutinos? Norite pailsėti nuo kasdienių rūpesčių? Puiki galimybė tą padaryti viename gražiausių Lietuvos kurortų - Druskininkuose. SPA kompleksas su pirtimis ir baseinais ar hidromasažine vonia leis atsipalaiduoti viešbutyje „Goda“. O gal norite atsipalaiduoti ir patirti nugaros masažų malonumą?

Jeigu mėgstate būti gamtoje ir norite pamatyti Druskininkų apylinkes, ne tik pailsėti, galite išbandyti pasivažinėjimą elekriniais paspirtukais. Adrenalino mėgėjams puikiai tiks pasivažinėjimas keturačiu motociklu miško trasoje, kuris garantuos nepamirštamus pojučius. Pakviesk draugą ar pasiimk šeimą ir leiskis į pramogas kartu Druskininkuose!

Veiklų rūšys
Rasta: 72
Jūs peržiūrėjote 6072

Poilsis druskininkuose

Padovanokite tobulą poilsį Druskininkuose! Siūlome Jums daugybę viliojančių viešnagių, kurių metu praleiste nuostabų savaitgalį Druskininkuose, pailsėsite jaukiuose viešbučių apartamentuose ir atgausite jėgas maloniuose SPA ritualuose. Palepinkite savo artimuosius ir save, dovanodami nepakartojamas poilsio akimirkas Druskininkuose!

Druskininkai – seniausias ir didžiausias Lietuvos kurortas, kuriame rasite įvairių, nepakartojamų pramogų. Miestas puikuojasi įspūdingais Nemuno krantais, kuriuos galima pamatyti š katamarano denio, plaukiant upe. Leiskitės į smagią kelionę miesto gatvėmis! Jeigu žavitės elektirnėmis transporto priemonėmis, puiki pramoga - pasivažinėjimas dviračiu ar elektriniu paspirtuku. Poilsis Druskininkuose tiks tiek aktyviam tiek ramesnio būdo žmogui. Norintiems pabūti atokiau nuo žmonių ir patirti kvapą gniaužiančių nuotykių, puikiai tiks nepamirštama kelionė keturračiu motociklu. Jūsų lauks nauja technika ir svarbiausia - įdomi ir įspūdį paliekanti trasa. Užklupus lietui ar pučiant vėjui visada galima pasislėpti ir laiką praleisti boulinge. Boulingas - klasika tapęs laisvalaikio praleidimo būdas, kuriuo galite mėgautis su šeima ar draugų komanija.

O kur dar Duskininkų vandens pramogos! Atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių tiks pramogos Druskininų vandens parke. Žinoma, pamatyti ir pajusti šio miesto dvasiai neužteks vienos dienos, todėl, dienai slenkant vakarop, puiki nakvynė lauks pasirinktuose Druskininkų viešbučiuose. Didelė viešbučių įvairovė padės išsirinkti patį tinkamiausią pasirinkimą. Atitrūkti nuo rutinos puikiai tiks „Europa Royale“ viešbutis arba gurmaniškas - „De Lita“. Galėsite rinktis ir prabanga tviskančių, ir šiuolaikiniu interjeru užburiančių. Kiekvienas jų pasiūlys puikias SPA paslaugas. Įspūdingos poilsio erdvės, kuriose iš šaltinio tiekiamas aukštos mineralizacijos vanduo, mineralinės, purvo vonios, masažai su lauks kiekvieno.


Leiskite sau ar artimam žmogui apsilankyti Druskininkuose ir patirti neužmiršamus pramogų įspūdžius!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?