skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos Mamai

Dovanos Mamai – parodykite savo rūpestį mylimai mamai ir pradžiuginkite ją tokia dovana, kuri leis pailsėti nuo rutinos ir sukurs daug gražių akimirkų. Oro balionas ir nuostabūs vaizdai, gurmaniški potyriai, kultūrinės patirtys, SPA ir visiškas poilsis bei dar daugiau įvairiausių pramogų mūsų asortimente.

Jei kyla sunkumų renkant dovaną mamai, nes manote, jog ji jau viską turi, pagalvokite, ko Jūsų mama dar nėra bandžiusi. Gal tai pasiplaukiojimas jachta, sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas ar jogos kursai. Savo mylimai mamai išrinkite tokią dovaną, kuri paliks pačius gražiausius, šilčiausius, maloniausius prisiminimus. Kad patirtis būtų dar smagesnė, į pramogą su mama leiskitės kartu. Taip pat ieškokite dovanos žmonai, dovanos merginai ar draugei

 

Veiklų rūšys
Rasta: 699
Jūs peržiūrėjote 60699

Kokios dovanos mamas džiugina labiausiai?

Per metus mamą įvairiomis progomis sveikiname ne vieną ir ne du kartus. Tai gimtadienis, Kalėdos bei, žinoma, mamos diena. O jei dar sugalvojame džiugia dovana ją nustebinti be jokios progos, tikrai galime pristigti dovanų mamai idėjų. Kad ir ką savo mamai esate dovanoję anksčiau, kiekviena mama labiausiai vertina jai parodytą dėmesį ir laiką, kurį skyrėte būtent jai. Mąstant, ką padovanoti mamai viena ar kita proga, prisiminkite tai ir vietoje materialių daiktų rinkitės įdomią ir dar nebandytą ar jau pamėgtą pramogą, į kurią su mama leistumėtės kartu. Taip praleisite daugiau laiko su savo mama, toliau kursite ar atgaivinsite jųdviejų ryšį ir kartu turėsite ypatingą prisiminimą.

Dovanas planuokime iš anksto

Dažnai dovanomis susirūpiname per vėlai ir tuomet griebiamės paskutinės minutės plano, kuris ne visuomet pavyksta taip, kaip norėtume. Tam, kad nepamirštumėte pasirūpinti dovanomis mamai, savo išmaniojo telefono kalendoriuje, darbo knygoje ar kompiuteryje pasižymėkite priminimus, kurie leis pradėti dovanos mamai paieškas likus bent kelioms savaitėms iki progos. Galėsite iš tiesų gerai pagalvoti apie ypatingą dovaną, kuri mamai suteiks tai, ko jai labiausiai norisi: atsipalaidavimo, aktyvių pramogų ar iššūkių ir naujų potyrių.

Dovanos planavimas iš anksto sukurs galimybes pasitarti ir idėjomis pasidalinti su broliais, seserimis ar draugais bei užtikrinti, jog visi galės dalyvauti mamai ruošiamoje staigmenoje. Neturint dovanų mamai idėjų, tačiau turint pakankamai laiko iki ypatingos progos, galėsite į dovanų paieškas įtraukti ir tėtį, mamos drauges, senelius. Galbūt jiems mama yra prasitarusi, apie kokią dovaną ar patirtį visada svajojo.

Nepatingėkite ir skirkite pakankamai laiko mamos dovanai parinkti ir suplanuoti tam, kad galėtumėte nustebinti, pradžiuginti ir pamatyti šypseną jos veide.

Ką padovanoti mamai?

Pagalvokite, kokia dovana Jūsų mamai būtų pati laukiamiausia ir atnešanti daugiausiai gerų emocijų. Keletas pasiūlymų, ką padovanoti mamai:

Kultūrinės pramogos. Nusiveskite mamą į spektaklį, kiną ar kitą kultūrinę erdvę. Galbūt Jūsų mamai patiktų neeilinė patirtis – spektaklis tamsoje? Kartu su mama leiskitės į naktinį žvaigždžių stebėjimą, įvairias ekskursijas.

SPA pramogos. Suteikite savo mamai atsipalaidavimo kupiną dieną ar pusdienį. Parinkite mamai atpalaiduojantį, aromaterapinį, tailandietišką ar kitokį kūno masažą, kūno šveitimą, veido procedūrą ar ritualą kūnui. Tokia dovana Jūsų mamai bus lyg mažos atostogos!

Gurmaniškos pramogos. Kartu su mama apsilankykite šokolado, prancūziškų desertų, ispaniškų čiūrų, sūrių bei gėrimų, ledų, belgiškų vaflių, alaus, ikrų, austrių ar totoriškų patiekalų degustacijose, išmėginkite šokolado fondiu. Leiskitės į suši gaminimo pamoką, arbatos gėrimo ceremoniją, kulinarijos kursus, kakavos ritualą. Tegul kulinarinės patirtys prasideda!

Aktyvaus laisvalaikio pramogos. Nustebinkite mamą pasiplaukiojimu jachta, skrydžiu ultralengvuoju lėktuvu, jodinėjimu žirgais ar apsilankymu galvosūkių kambaryje. Jei Jūsų mama mėgsta ektremalias patirtis, rinkitės aktyvias pramogas ant vandens, šaudymą iš ginklų ar skrydį oro balionu.

Unikalios patirtys. Parinkite savo mamai dovaną-pramogą, kurios ji dar niekada nebandė. Tai gali būti asmeninis kvepalų kūrimas, jogos kursai, sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas, asmeninio horoskopo sudarymas, tapyba ant šilko ar subalansuotos maisto programos mamai užsakymas.

Savaitgalis su mama. Kada paskutinį kartą poilsiavote su mama? Nusiveškite ją į Palangą, Druskininkus, Birštoną, kur bus puiki proga praleisti kokybiško laiko vien tik su mama. Juk laikas, kurį skiriame savo artimiausiems, yra pati brangiausia dovana.

Dovanų čekis. Jei negalite apsispręsti, kuri konkreti dovana Jūsų mamai bus tinkamiausia, parinkite dovanų rinkinį. Jų rasite įvairių: skirtų gurmanams, nuotykių ieškotojams, mėgstantiems adrenaliną, ieškantiems atsipalaidavimo SPA, mėgstantiems teatrą ar norintiems karališko poilsio.

Rinkitės iš mūsų pasiūlymų gausos ir mamoms dovanokite patirtis, į kurias leisitės kartu!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?