skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vytautas Mineral SPA Birštonas

„Vytautas Mineral SPA“ - Birštono mieste įsikūręs SPA kurortas, kuris kiekvieną lepina ne tik profesionaliu poilsiu, bet ir leidžia pasilepinti skaniu maistu, mineralinėmis procedūromis ir gražia aplinka bei ramybe. Ypatingo dizaino SPA namai „Vytautas Mineral SPA“ įsikūrę prie pat upių tėvo Nemuno kranto, tad vasaros laikotarpiu nepraleiskite progos pasilepinti saulės spinduliais paupyje. Aukščiausia klasė, išskirtinis dizainas ir SPA kurortas kurio dėka kiekvienas apsilankęs grįžta pailsėjęs ir atgavęs jėgas. Sveikatinimosi poilsis, maloni aplinka, gomurį kutenantys skoniai restorane, gamtos apsuptis, mineralinio vandens šaltiniai ir Birštono kurorto gaiva - yra viskas, ko reikia maloniam atotrūkiui ir poilsiui dviese ar su šeima.
Veiklų rūšys
Rasta: 1

„Vytautas Mineral SPA“

Birštono Nemuno kilpų regioniniame parke įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ – vienas populiariausių ir moderniausių SPA kurortų Lietuvoje. Iš šalia esančio „Sofijos“ šaltinio ir kitų mineralizacijos gręžinių išgaunami aktyvieji mineralai dėl inovatyvių pritaikymo būdų „Vytautas Mineral SPA“ namams suteikia išskirtinį statusą Baltijos regione.

Čia Jūsų laukia mineralų baseinai ir pirtys, SPA, sporto, reabilitacijos paslaugos, natūralaus maisto restoranai, konferencijų centrai, šiuolaikiškos poilsio, darbo zonos, skaitykla, vaikų kambariai, erdvus ir stilingas viešbutis, lauko terasa.

Ilgametė „Vytautas Mineral SPA“ patirtis, aukščiausios kokybės paslaugos, profesionalus aptarnavimas, komfortiška aplinka, grynas oras ir nuostabi gamtos apsuptis Jums padės atitrūkti nuo įprastos kasdienybės bei mėgautis unikaliu kūną ir protą atgaivinančiu poilsiu.

„Vytautas Mineral SPA“ apgyvendinimas

„Vytautas Mineral SPA“ viešbutyje veikia 164 įvairaus tipo kambariai, kurie idealiai pratęsia SPA patirtį.

Mini dvivietis, dvivietis kambarys. 14 kv. m. ir 15-16 kv. m. skandinaviško minimalistinio dizaino kambariai, pritaikyti vienam ar dviems asmenims. Kambariuose įrengta 2 m x 1,4 m. arba 2 m x 1,6 m. lova, dušas, prancūziško stiliaus balkonas, grindys išklotos kilimine danga. Nuo 79 eur.

Pagerintas dvivietis, erdvus pagerintas dvivietis. 20-24 kv. m. šiuolaikiško dizaino kambariai, kurių interjeras susilieja su gamtos vaizdais. Kambariuose įrengta 2 m x 1,6 m. arba 2 m x 1,8 m. lova, dušas, prancūziško stiliaus balkonas, grindys išklotos kilimine danga. Nuo 109 eur.

Šeimos / Mini liuksas. 30 kv. m. itin jaukūs, šiuolaikiško dizaino kambariai. Kambariuose įrengta 2 m x 1,8 m. lova, sofa-lova, erdvus vonios kambarys, balkonas, atsiveriantis į pušyną. Nuo 149 eur.

Liuksas. 35-45 kv. m. unikalaus interjero kambariai su bio-židiniais. Šviesi erdvė, 2 m x 1,8 m. lova, vonia, kiliminė danga arba parketas, prancūziško stiliaus balkonas. Nuo 179 eur.

Pagerintas liuksas. 45-65 kv. m. išskirtinio dizaino kambariai su bio-židiniais, pritaikyti šeimai, taip pat derinantiems darbą ir poilsį. Erdvus vonios kambarys, 2 m x 1,8 m lova, 1,6 m x 1,8 m sofa-lova, balkonas arba prancūziško stiliaus balkonas. Nuo 229 eur.

Prabangus liuksas. 52 kv. m. originalaus dizaino kambariai su bio-židiniais. Idealus pasirinkimus derinantiems darbą ir poilsį. Kambariuose įrengtas erdvus vonios kambarys, 2 m x 1,8 m lova, 1,6 m x 1,8 m sofa-lova, balkonas, atsiveriantis į pušyną. Nuo 249 eur.

SPA centras

Kūno ir veido masažai, veido ir kūno puoselėjimo procedūros, grožio procedūros, procedūros vaikams, medicinos ir Fitness erdvės – SPA centre atrasite visus Jūsų poreikius atliepiančius sveikatinimosi ir poilsio ritualus. Įvairios procedūros praturtinamos „Sofijos“ mineralais.

„Vytautas Mineral SPA“ baseinų ir pirčių kompleksas

Komplekse veikia išskirtinės „Vytauto“, „Himalajų“, „Žolelių“ ir kitos pirtys, kuriose efektyviai atsipalaiduosite ir tonizuosite organizmą.

Vandens procedūromis galėsite mėgautis vertikaliose voniose, hidromasažo erdvėse, perlinėse-sūkurinėse voniose, refleksoterapiniuose takuose, laisvo plaukimo ir kituose baseinuose. Čia taip pat turėsite galimybę išbandyti kineziterapiją bei kitus terapinius užsiėmimus vandenyje – tiek grupėse, tiek individualiai.

Dauguma „Vytautas Mineral SPA“ baseinų yra mineralizuoti, o pirčių garai generuojami iš mineralizuoto vandens.

Restoranai

Šviežiu, sezoniniu, natūraliu ir skaniu maistu galėsite mėgautis trijuose restoranuose.

Restoranas „Vytautas Mineral SPA“ yra vienas geriausių savitarnos restoranų Lietuvoje, kur daugelis patiekalų gaminami „Sofijos“ šaltinio mineralizuotame vandenyje. „A la carte“ restorane MOON galėsite mėgautis vietinėmis gėrybėmis, rinktiniais gėrimais, degustacinėmis vakarienėmis. „Vytautas Mineral SPA“ Lauko terasa yra unikali vieta siekiantiems atsipalaiduoti ir mėgautis maistu bei gėrimais gryname ore.

Restoranams vadovauja Lietuvos šefų rinktinės narys Darius Dabrovolskas su profesionalių šefų ir padavėjų komanda.

„Vytautas Mineral SPA“ pasiūlymai

Laisvalaikiodovanos.lt savo klientams siūlo itin patrauklų kainos ir kokybės santykį atitinkančius pasiūlymus išvykai į „Vytautas Mineral SPA“. Kiekvienas pasiūlymas sudarytas atsižvelgiant į klientų poreikius ir galimybes.

Čia galite rinktis nuo vienos dienos pasiūlymų iki kelias dienas trunkančių SPA atostogų programų „Vytautas Mineral SPA“ centre.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?