Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pamokos ir kursai

Ieškote būdų turiningai praleisti laisvalaikį? Svajojate užsiimti kūrybine veikla? Norite išmokti dar vienos užsienio kalbos? Pasiryžkite mokytis ir atraskite savo slaptus talentus! Meninės pamokos, fotografijos kursai, užsienio kalbų mokyklos – tobulėkite ir atraskite naujų pomėgių! Kaip yra sakoma, mokytis ko nors naujo – niekada nėra vėlu. Puiki galimybė pasijausti laimigam – išmokti ko nors naujo.

Šioje kategorijoje rasite įvairių pamokų ir kursų, kurie yra skirti tiek individualiam mokymuisi, tiek ir grupiniams užsiėmimams. Iškelkite sau naują tikslą – įgyti naujų įgūdžių. Pamokos ir kursai suteis puikią galimybę tobulėti kaip asmenybei. Tai ne tik įdomios, bet ir originalios dovanų idėjos! Daugiau dovanų Taip pat ieškokite - kultūrinės pramogos, linksmos dovanos, pramogos užsienyje.  

Veiklų rūšys
Rasta: 185
Jūs peržiūrėjote 60185

Pamokos ir kursai - savęs tobulinimui

Dovanokite pažinimo ir kūrybos džiaugsmą! Pasižvalgę po gausybę pamokų ir kursų garantuotai išrinksite tinkamiausią dovaną tiek moterims, tiek ir vyrams. Puikios ir labai tinkamos moterims kūrybiškos dovanos – tai dekupažo, tapybos ant šilko, asmeninių kvepalų kūrimo, kavos gamybos pamokos. Vyrus sudomintų tokios pramogos kaip sumo robotuko gamybos pamoka, 3D projektavimo ir spausdinimo pamoka, ar unikalus vakaro patyrimas – žaidimas „Lady mafia“ bei kiti įvairūs kursai. Na, o patiems mažiausiems žinių trokštantiems pasiūlysime išmėginti edukacinius žaislus ir knygas ar dekoravimo pamokas. Kai kurie pasiūlymai skirti asmeniniam tobulėjimui, todėl pamokos vyksta individualiai, tačiau patirties ir žinių pasisemti galite ir grupiniuose užsiėmimuose. Populiariausi mūsų pamokų ir kursų kuponai:

Tapybos ant šilko pamoka:

Tapybos ant šilko galimybės gana plačios: dažus galima lieti kaip piešiant akvarele arba leisti spalvai laisvai sklisti audinyje, taip pat galima valdyti liejimosi procesą bei stabdyti sklindančius dažus su specialiais kontūrais. Švelnus šilko plazdenimas, lengvi teptuko mostai, žaisminga spalvų mozaika... Tapymas ant šilko - labai plastiška akvarelės technika, kurią Jūs pažinsite pamokos metu.

Fotografijos kursai:

Išmokite kokybiškai užfiksuoti gražiausias gyvenimo akimirkas nuotraukose! Šie fotografijos kursai skirti tiems, kurie tik pradėjo domėtis fotografija. Užsiėmimo metu būsite supažindinti su fotoaparato funkcijomis, o įgytos žinios padės ne tik geriau fotografuoti, bet ir greičiau perprasti fotoaparato valdymą ir nustatymus. Jūsų lauks ir praktinė dalis, kurios metu įtvirtinsite įgytas teorines žinias. Kursų metu ištaisyti klaidas ir patobulinti įgūdžius. Jums padės SNAP fotokonferencijos pranešėjas Gytis Dovydaitis, kuris dirba tiek su pradedančiaisiais, tiek su pažengusiais fotografais. Tai, ką išsinešite iš šių fotografijos kursų, Jus džiugins kaskart, į rankas paėmus fotoaparatą!

Makiažo pamokos:

Siūlome Jums galimybę išmokti pasidaryti sau tobulą dieninį arba vakarinį makiažą! Profesionali visažistė padės išsirinkti Jums tinkančias makiažo priemones bei atskleis makiažo paslaptis vos per kelias valandas! Pamokos metu sužinosite, kaip derinti makiažo spalvas, pabrėžti norimus bruožus, paslėpti savo veido trūkumus bei išryškinti privalumus. Makiažo pamokos metu išbandysite profesionalią „Make Up Atelier“, „Make Up Forever“, „Maq Pro“ ir kitą kosmetiką. Po šios pamokos profesionalų makiažą galėsite pasidaryti tiesiog namuose!

Pamokos ar kursų kuponas puikus pasirinkimas, jei siekiate padrąsinti brangų žmogų tobulėti ir pasirįžti naujovėms! Niekada nenustokite tobulėti.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?