Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vandens slidės

Kviečiame karštą vasaros dieną prie ežero praleisti kitaip! Išmėginkite smagią ir ekstremaliaą vandens pramogą - vandens slides, kurios padės ne tik atsigaivinti vėsiame vandenyje, tačiau ir suteiks gerą adrenalino bei nepamirštamų įspūdžių dozę.

Atėjus vasarai norisi tokių pramogų, kurių metu nebus karšta, o galbūt kaip tik atvėsins ir suteiks daug teigiamų emocijų. Tam puikiai tiks čiuožimas vandens slidėmis. Vasarą dovanok vandens pramogas, plaukiojimą laivu ar žygį baidarėmis

Veiklų rūšys

Čiuožimas vandens slidėmis arba vandenlente gali būti ne tik kaip dovana, tačiau ir pramoga draugų kompanijai, kuri mėgsta vandenį ir jos pramogas, ieško naujų nuotykių ir nebijo adrenalino. Čiuožimas vandens slidėmis arba vandenlente trim – puikus laikas drauge, garantuotos neužmirštamos emocijos ir ekstremali vasaros pramoga su artimiausiais draugais ar net šeima. Šios pramgos metu labiau patyrę pramogautojai galės pašokinėti per bangas ir atlikti įvairiausių triukų. Skamba baisiai? Nėra ko bijoti – greitis ir tikslūs patyrusio vairuotojo manevrai užtikrins Jūsų smagų laiką ir teigiamas emocijas. Kada daugiau jei ne vasarą išbandyti smagiausias vandens pramogas? Puiki draugų kompanija, čiuožimas vandens slidėmis, užkandžiai, gaivieji gėrimai – kas gali būti geriau?

Jei manai, kad šių pramogų bus per mažai, nes juk vasaros dienas tik ir norisi leisti prie vandens – esame paruošę ne ką mažiau gerą pasiūlymą. Ekstremalių vandens pramogų rinkinys, jis ypatingas tuo, kad jame yra nemažas vandens pramogų pasirinkimas. Vandens slidės, vandenlentė, pripučiamas ratas, todėl gali išmėginti visą skirtą laiką tik su vienu vandens transportu, o jei nori – gali išmėginti visas tris. Išmėginkite smagias ir ekstremalias vandens pramogas, kurios padės ne tik atsigaivinti vėsiame vandenyje, tačiau ir suteiks gerą adrenalino bei nepamirštamų įspūdžių dozę. O kad būtų smagiau pasiimk su savimi draugų kompaniją su kuria niekuomet nebūna liūdna. Pasileiskime vasaros nuotykius.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2024-aisiais?