Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos verslo partneriams

Ieškote dovanų verslo partneriams? Ar nesate tikri, ką padovanoti, nes asmeniškai gerai nepažįstate verslo partnerio? Mūsų puslapyje rasite ne tik įvairiausių originalių dovanų, įvairios vertės dovanų, bet ir dovanų rinkinių ar čekių, palengvinančių jūsų pasirinkimą.

Jūsų verslo partneriai ir klientai liks maloniai pradžiuginti šiomis dovanomis. Svaiginantys skrydžiai, atpalaiduojantys masažai, ekstremalūs išbandymai - kiekvienam rasite dovaną pagal jų pomėgius. Sustiprinkite verslo ryšius įspūdžio dovanomis!

Veiklų rūšys
Rasta: 75
Jūs peržiūrėjote 6075

Ką dovanoti verslo partneriui

Ar tai verslo partneris, su kuriuo dirbate jau daugybę metų ir norite nustebinti ir pagaliau padovanoti, ką nors originalesnio nei kalendorius, užrašų knygelę ar parkeris? O gal tai naujas verslo partneris ir ieškote dovanos, kad galėtumėte užmegzti dar glaudesnį verslo ryšį ir nustebinti? Mūsų dovanų asortimente, galėsite rasti visko, nuo mažų dovanų ir pramogų iki didesnės vertės verslo dovanų. 

Dovana verslo partneriams - skrydis oro balionu

Viena smagiausių, originaliausių dovanų, kuria apsidžiaugs tikrai kone kiekvienas - skrydis oro balionu. Tai tikrai viena įspūdingiausių dovanų, nes retas kuris atsispirs miesto ar gamtos grožiui iš viršaus. Jei manote ar abejojate, ar jūsų verslo partneris nėra skridęs oro balionu - nepergyvenkite, kiekvieną kartą pakilus tai yra naujas potyris, nauji vaizdai, nauji kraštovaizdžiai ir neišdildomi įspūdžiai. Pakilę Vilniuje ar Kaune - galėsite pamatyti miestą visai kitokį - upių vingiai, tiltai, nauji kylantys pastatai, gatvių labirintai ir naujos miesto spalvos. Pakilę gamtoje ar virš Trakų - išvysite neišsemiamą žalios spalvos paletę - nuo medžių viršūnių iki pievų platumos, ar ežero vandenyje atsispindinčių medžių bei krūmų viršūnių. Po skrydžio visuomet laukia smagioji dalis - oro baliono oreivių krikštynos bei diplomai. 

Dovanoti verslo partneriui gurmaniškus potyrius

Jei nesate tikri, ar jūsų partneris mėgsta skrydžių dovanas, ar išvis neturi aukščio baimės, ar neturi laiko išvykai, nes šiuo metu paskendęs darbuose? Tuomet siūlome padovanoti ką nors originalaus. Viena populiariausių ir mėgiamiausių mūsų dovanų - „Dine in the dark“. Tai vakarienė tamsoje, kurios metu ragauji patiekalus ir gėrimus visiškoje tamsoje. Patenki į patalpą, kur aklinoje tamsoje esi nuvedamas prie staliuko, girdi garsus, jauti kvapus, tačiau esi visiškoje tamsoje. Geriausios emocijos, smagiausi prisiminimai ir originaliausia vakarienė. 

 

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?