Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Skrydis parasparniu su filmavimu

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Skrydis parasparniu su filmavimu

Alytus
1 asm.

29 € 40 € -28%

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
29 € -28%
40 €

Norintiems pasijausti paukščiu, atsiplėšt nuo žemės ir pakilti į orą be motoro, siūlome skrydį parasparniu! Laisvo skrydžio pojūtį Jums suteiks skrydis dviviečiu bemotoriu parasparniu, o skrydžio akimirkos bus įamžintos video, kurį vėliau galėsite parodyti savo draugams. Norint skristi parasparniu, nereikia specialių įgūdžių, į dangų, kartu su instruktoriumi, pakilsite po trumpo instruktažo. Nepakartojami įspūdžiai garantuojami!

Apie dovaną

Vieta

Alytus

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

5-7 minutės.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Skrydžio video Jums bus atsiųstas po pramogos el. paštu arba už papildomą mokestį galėsite įsigyti microSD kortelę su nemontuota medžiaga. Keleivio svoris negali viršyti 120 kg.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Dovanų eksperto įspūdžiai

Magdalena

Puiki pramoga visiems skrydžių mėgėjams. Nors viskas atrodo kiek bauginančiai, tačiau visai nėra ko bijoti! Visos pramogos metu parasparnį valdo ir kartu skrenda instruktorius – tad keleiviui tereikia mėgautis gražiais vaizdais ir smagiu skrydžiu. Pakilus net į 500 metrų aukštį atsiveria nuostabios Lietuvos laukymės, matosi miestų žiburiai. Ramybė, laisvės pojūtis ir kvapą gniaužiantys vaizdai leidžia mėgautis kiekviena skrydžio akimirka.

Kodėl verta rinktis skrydį parasparniu?
• Smagi ir nesudėtinga pramoga;
• Galimybė dar kartą įsitikinti, kad Lietuva yra labai graži;
• Visišką laisvę garantuojanti pramoga, kurią nors kartą gyvenime privalo išmėginti kiekvienas!


Klientų atsiliepimai (1)

Audrius

Ačiū, viskas patiko.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje