Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos Molėtuose

Kviečiame pramogauti ir dovanoti draugams pramogas Molėtuose! Molėtai – puikiai visiems žinomas Lietuvos miestelis, garsėjantis savo gausiais miškais ir ežerais bei lankytinomis vietomis. Molėtai žingeidžiausius vilioja vieninteliu Europoje Etnokosmologijos muziejumi. Kategorijoje pramogos Molėtuose rasite visas įspūdžio dovanas, kurios teikiamos Molėtuose ar visai šalia jų.
Veiklų rūšys
Rasta: 71
Jūs peržiūrėjote 6071

Pramogos Molėtuose

Pristatome tai, kuo Molėtai garsėja labiausiai: žvaigždžių stebėjimu ir savo nuotabiais ežerais, na ir nustebinsime Jus ekstremaliomis vandens pramogomis.

Žvaigždžių stebėjimas Lietuvos etnokosmologijos muziejuje

Lietuvos etnokosmologijos muziejus yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Apsilankę šiame muziejuje, Jūs, turėsite galimybę pasigrožėti žvaigždėtu dangumi iš arti, Visatos vaizdais, apsilankyti 30 m aukštyje esančioje apžvalgos aikštelėje, apžvelgti po nuostabias Aukštaitijos peizažus.

Nardymo linksmybės Baltųjų Lakajų ežere

Juk visada buvo smalsu koks pasaulis egzistuoja po vandeniu, tiesa? Puiku, tokiems nuotykių ieškotojams paruošėme nardymą ežere! Išklausęs teorinį nardymo kursą ir atlikęs kelis pratimus – Jūsų artimas žmogus jau ners po vandeniu! Viso nardymo metu šalia bus patyręs treneris, todėl nesvarbu, ar Jūsų artimas žmogus yra patyręs nardytojas, ar tik smalsus entuziastas – lydimas patyrusio specialisto, galės mėgautis savita Lietuvos ežerų flora ir fauna lengvai ir saugiai.

Skrydis reaktyvine skraidlente „FlyBoard“

Atėjo laikas dideliam adrenalino pliūpsniui! Pristatome Jums skraidlentę ant vandens! „FlyBoard“ – galinga skraidlentė ant kurios pritvirtinti reaktyviniai vandens pūstuvai. Jų dėka žmogus gali virš vandens pakilti į orą. Atlikti manevrus ore, ant vandens ir po vandeniu galima balansuojant svoriu, kilti arba leistis galima reguliuojant vandens srovės greitį. Pajuskite naujus iššūkius ir išmėginkite šią pramogą.

Skrydis reaktyvine skraidykle „JetPack

Visos pramogos Tau atrodo pabodusios? Puiku, tuomet tikrai turime ką Jums pasiūlyti! Sėskite į reaktyvinę sėdimą skraidyklę „JetPack“ ir skriekite virš vandens. Šis įrenginys nereikalauja specialaus pasirengimo, tad skrydžio malonumą patirs kiekvienas. Galingų reaktyvinių pūstuvų galia galėsite ne tik skristi virš vandens, bet nerti į ežerą ir išnirus pakilti net į 18 metrų aukštį! Skriekite virš bangų su reaktyvine skraidykle „JetPack“! Garantuojame Jums naujus pojūčius, adrenalino pojūtį, na ir žinoma norą viską patirti dar kartą!

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?