Pramogos Marijampolėje

Ar jau pramogavai Marijampolėje? Nori išmėginti kažką naujo ir pasisemti nepamirštamų įspūdžių? Puiki proga tą padaryti čia, kur Tavęs laukia nuotykiai ir naujos patirtys! Ekstremalių pojūčių mėgėjams puikiai tiks šuolis kupolo tipo parašiutu.

Išsiilgusiems poilsio turime atpalaiduojantį masažų komplekso pasiūlymą. O gal pats metas atsisėsti už ralio automobilio vairo ir lėkti velnišku greičiu? Praleiskite laiką linksmai ir prasmingai pramogaudami Marijampolėje!


Pramogos Marijampolėje maloniai nustebins kiekvieną! Suvalkijos sostinėje galima ir pailsėti ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Pasiimkite į kelionę antrą pusę ar šeimą ir tyrinėkite apylinkes kartu. Čia rasite gražių pažintinių takų,  parkų, įspūdingų muziejų ir įvairių pramogų.

Patirkite neapsakomą jausmą šokdami iš 800 metrų aukščio žemyn parašiutu. Pramogos metu instruktorius praves saugumo instruktažą ir atliksite bandymus ant žemės. Vėliau pakilus į tam tikrą aukštį iššoksite iš lėktuvo ir nersite per padangę.Adrenalino kiekis ir neįkainojami įspūdžiai garantuoti! Atpalaiduokite mintis ir leiskite atsiskleisti savo kūrybinėms idėjoms tapydami ant šilko.Tai puiki terapija, o ši meno šaka yra populiari visame pasaulyje. Jaukioje aplinkoje galėsite mėgautis nauja patirtimi ir kiekvieną dieną džiuginančiu Jūsų nutapytu aksesuaru. Po dienos įvykių atgaukite jėgas mėgaudamiesi prabangiu kūno masažu „Juodųjų perlų magiją". Masažuotojas paslaugos metu atpalaiduos visus įsitempusius kūno raumenis ir prisotins odą natūraliais komponentais. Atraskite laiko sau ir pasilepinkite veido ir kūno terapija „Šilko dvelksmas“.

Klinikoje „Diaterapija“ pajusite visišką ramybę, o oda po procedūros taps stangri ir spindinti. Į pasiūlymą įeina- atpalaiduojantis viso kūno masažas su šilko losjonu; SPA veido masažas; harmonizuojantis galvos masažas.  Turiningai praleiskite laiką išbandydami pasivažinėjimą su ralio čempionu. Kas gali būti smagiau už didelį greitį ir staigius judesius skriejant ralio trasa?

Išmėgink šias ir kitas pramogas Marijampolėje ir patirk kvapą gniaužiančius nuotykius!

 
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje