Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Pramogos Marijampolėje

Ar jau pramogavai Marijampolėje? Nori išmėginti kažką naujo ir pasisemti nepamirštamų įspūdžių? Puiki proga tą padaryti čia, kur Tavęs laukia nuotykiai ir naujos patirtys! Ekstremalių pojūčių mėgėjams puikiai tiks šuolis kupolo tipo parašiutu.

Išsiilgusiems poilsio turime atpalaiduojantį masažų komplekso pasiūlymą. O gal pats metas atsisėsti už ralio automobilio vairo ir lėkti velnišku greičiu? Praleiskite laiką linksmai ir prasmingai pramogaudami Marijampolėje!

Veiklų rūšys
Rasta: 53

Pramogos Marijampolėje maloniai nustebins kiekvieną! Suvalkijos sostinėje galima ir pailsėti ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Pasiimkite į kelionę antrą pusę ar šeimą ir tyrinėkite apylinkes kartu. Čia rasite gražių pažintinių takų,  parkų, įspūdingų muziejų ir įvairių pramogų.

Patirkite neapsakomą jausmą šokdami iš 800 metrų aukščio žemyn parašiutu. Pramogos metu instruktorius praves saugumo instruktažą ir atliksite bandymus ant žemės. Vėliau pakilus į tam tikrą aukštį iššoksite iš lėktuvo ir nersite per padangę.Adrenalino kiekis ir neįkainojami įspūdžiai garantuoti! Atpalaiduokite mintis ir leiskite atsiskleisti savo kūrybinėms idėjoms tapydami ant šilko.Tai puiki terapija, o ši meno šaka yra populiari visame pasaulyje. Jaukioje aplinkoje galėsite mėgautis nauja patirtimi ir kiekvieną dieną džiuginančiu Jūsų nutapytu aksesuaru. Po dienos įvykių atgaukite jėgas mėgaudamiesi prabangiu kūno masažu „Juodųjų perlų magiją". Masažuotojas paslaugos metu atpalaiduos visus įsitempusius kūno raumenis ir prisotins odą natūraliais komponentais. Atraskite laiko sau ir pasilepinkite veido ir kūno terapija „Šilko dvelksmas“.

Klinikoje „Diaterapija“ pajusite visišką ramybę, o oda po procedūros taps stangri ir spindinti. Į pasiūlymą įeina- atpalaiduojantis viso kūno masažas su šilko losjonu; SPA veido masažas; harmonizuojantis galvos masažas.  Turiningai praleiskite laiką išbandydami pasivažinėjimą su ralio čempionu. Kas gali būti smagiau už didelį greitį ir staigius judesius skriejant ralio trasa?

Išmėgink šias ir kitas pramogas Marijampolėje ir patirk kvapą gniaužiančius nuotykius!

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?