Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos poroms

Norite nustebinti draugus metinių proga, o gal gimtadieniai tą pačią dieną? Dovana porai gali būti išrenkama tiek pagal jų poreikius, tiek pagal charakterį. Veiklos kartu stiprina abipusius jausmus,nesvarbu ar taip romantiška dovana ar nuotykių ieškojimas dviese. Dovana porai gali būti išrenkama tiek pagal jų poreikius, tiek pagal charakterį.

Mūsų siūlomos dovanos garantuos Jūsų mylimiesiems nepamirštamas akimirkas ir puikią nuotaiką! Romantiški savaitgaliai Druskininkuose, Birštone, Pajūryje, SPA kompleksai dviem, aktyvios pramogos: jodinėjimas, automobiliai, skrydžiai – rikitės iš gausybės dovanų poroms!

 

 

Veiklų rūšys
Rasta: 426
Jūs peržiūrėjote 60426

Stebink poras ir dovanok jiems nuotykius

Veiklos kartu stiprina abipusius jausmus, todėl ir dovana porai gali būti tiek romantiška, tiek aktyvi, jeigu pora yra ieškanti nuotykių. Labai dažnai išrinkti dovaną porai yra sudėtinga, dėl tam tikrų priežasčių - galbūt žmonės poroje yra gana skirtingi, skiriasi jų mėgiamos veiklos, mažai laisvo laiko praleidžia kartu, daug dirba, neturi laiko tam tikrom veiklom. O galbūt jie turi įvairių baimių, tokių kaip aukščio ar tamsos, ir sudalyvauti vienoje ar kitoje veikloje tampa sudėtinga. Tačiau ka iš to gali kilti ir daug idėjų - kaip padaryti, kad dovana tiktų abiems.

Jeigu poros labai gerai nepažįstate arba ši pora yra iš tų, kurie yra tikrai aktyvūs ir mėgsta nuotykius - jei atrodo buvo visur, ką sugalvoji ar viską matė. Tokiu atveju geriausia dovana yra dovanų rinkinys į kurį įeina daug įvairių pasiūlymų ir konkrečią pramogą pora gali pasirinkti pagal savo poreikius.

Žinoma, geriausia, kai porą pažįstate ir žinote, ko jie norėtų, tada galėtumėte dovanoti konkrečią pramogą, tarkim, pasivažinėjimą bagiais, kartingais, SPA su nakvyne ir procedūromis ir pan. Tačiau gana dažnai dovaną porai renkamės universalesnę, kaip: vakarienė restorane, kino bilietai, ledų degustaciją, masažai, dovanų rinkiniai į kuriuos įeina įvairūs pasiūlymai. 

Būna taip, kad pats nežinai, ką dovanoti, nes nenori nuvilti dovana, tačiau nori, kad pora tikrai smagiai praleistų laiką – tokiu atveju siūlome dovanų čekį, kurio sumos vertę galima pasirinkti, o pora galės išsirinkti bet kurią dovaną iš mūsų asortimento. Tai vienas iš praktiškiausių būdų, kaip nenuvilti su dovana ir nudžiuginti draugus. 

 

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?