Kalėdinės dovanos šeimai

Ar jau sugalvojote kaip pradžiuginti šeimą Kalėdų proga? Kokios kalėdinės dovanos nustebins tiek mažuosius, tiek didžiuosius? Pramogaukite kartu su visa šeima zoologijos sode „Zoopark". Vaikai bus patys laimingiausi, kai galės susipažinti su gyvūnėliais, juos pamaitinti ir paglostyti. O gal metas aktyviai praleisti laiką Anykščiuose esančioje „Kalitos kalno" rogučių trasoje? Ir vaikams ir suaugusiesiems bus smagu važiuoti net 500 metrų trasa ir išvystyti iki 40 km/h greitį! Leisdamiesi nuo linksmųjų kalnelių patirsite pačias geriausias emocijas. Trumpam persikelkime į virtualią erdvę ir pažaiskime kompiuterinius žaidimus. Kiekvienas turės galimybę išsirinkti kokį žaidimą norės žaisti, o įspūdžiai bus neįkainojami, nes atrodys, kad esate pačiame žaidime. Kalėdos- stebuklų metas, pats metas jiems išsipildyti!
Veiklų rūšys
Rasta: 145
Jūs peržiūrėjote 60145

Kalėdinės dovanos šeimai

Kalėdų laikotarpį sutikite kartu su šeima ir nustebinkite vieni kitus ypatingomis kalėdinėmis dovanomis. Kartu su artimaisiais nuvykite į „Lietuvos žirgyną" pajodinėti. Išmoksite jojimo pradmenų, kaip taisyklingai sėdėti balne ir valdyti grakščiuosius žirgus. Gražūs ir didingi gyvūnai praskraidins Jūsų dieną ir sugrįžti norėsis vėl ir vėl. Esate pastabūs? Gebate greitai išsiaiškinti ir išanalizuoti įvairias mįsles ir užuominas? Tuomet, išbandykite savo jėgas galvosūkių kambaryje „Apleista miško trobelė". Čia turėsite išsiaiškinti kas nutiko miško trobelėje gyvenusiai ir be žinios dingusiai šeimai. Svarbu, kad pro akis nepraslystų nei viena detalė, o kuo pasibaigs ši įdomi misija- nežinia. Šeimos aktyviausi galės iškrauti jėgas „Strėlių mūšyje". Būsite aprengti specialiomis apsaugomis, šalmais, gausite tikrus lankus ir strėles ir pradėsite linksmą komandinį žaidimą. Laimės ta komanda, kuri nugalės daugiausia priešininkų ir uždirbs daugiausia taškų, pirmyn!

Kalėdinių dovanų idėjos šeimai

Jeigu ieškote kaip ramiai praleisti dieną, rinkitės pramogas šeimai baseino ir pirčių erdvėje. Apsilankydami poilsio ir laisvalaikio erdvėje „Aušra" galėsite plaukioti baseine, atsipalaiduoti sūkurinėse voniose ar paprakaituoti pirtyse. Smaližius pralinksminkite belgiško šokolado fondiu. Visai šeimai tinkanti pramoga leis pasimėgauti burnoje tirpstančiu šokoladu su vaisiaus, uogų ar sūrio gabaliukais ir karštu gėrimu. Saldžios ir neužmirštamos akimirkos garantuotos. Tegul Kalėdos ir kalėdinės dovanos būna įsimintinos visai šeimai!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje