Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Šuolis su virve nuo tilto

Šuolis su virve – tai įspūdžiai, kuriuos sunku nusakyti žodžiais! Jei ieškote dovanos tikram nutrūktgalviui rinkitės šuolį su virve. Dovanokite šuolį su virve iš rekordinio aukščio Lietuvoje ir išpildykite drąsiausias savo brangiausių žmonių svajones!

Ieškai dovanos draugui, kuris yra aukščio mėgėjas ir visuomet ieško naujų pramogų, kurios jam suteikia džiaugsmo ir neišdildomų įspūdžių? Šuolis su virve iš rekordinio aukščio, tai dovana, kuri patiks kiekvienam ekstremalui, adrenalino mėgėjui, ieškančiam naujų nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių. Šuolis su virve tai puiki dovana, kuri leis pasinerti į aukščio ir greičio nuotykį. Ekstremalių įspūdžių netrūks – kūnas drebės iki šuolio, o vėliau pasinersite į laisvą kritimą iš 38 metrų aukščio tiesiai į Nemuną.

Veiklų rūšys

Šuolis su virve nuo tilto - viena populiariausių dovanų

Šuolis su virve yra ypatingas tuo, kad tiltas yra rekordinio aukščio - net 38 metrų aukščio, aukščiausias pėsčiųjų tiltas šalyje. Šuolio vieta yra Baltosios rožės tiltas Alytuje. Ši pramoga nepaliks abejingų, visa pramogos komanda yra profesionalai, kurie lygiai taip pat mėgsta ekstremalias pramogas ir pramogos metu atmosferą papildo teigiamomis emocijomis bei skleidžia tik pačią geriausią energiją. Šuolio su virve pramogos metu sulauksite daug palaikymo, nes prieš šuolį aidi klyksmai ir palaikymas, tad bijoti – nėra ko. Padovanok galimybę draugui pajusti laisvą kritimą stačia galvą į Nemuną. Po šuolio vieni jaučiasi lyg naujai gimę, kitiems atrodo, kad tai buvo lyg išsilaisvinimas nuo problemų ar nereikalingų minčių apsivalymas. Tai lyg iššūkis, kurį turi priimti ir įveikti. Adrenalino tikrai netrūks – tereiks susikaupti, įkvėpti, atsispirti ir pasileisti į nuotykį, kuris bus trumpas, tačiau neužmirštamas. Vieni šią pramogą vadina adrenalino užtaisu, o mes manome, kad tai ne tik adrenalino užtaisas, bet ir visa bomba, kuri sprogsta ties tavo leidimusi žemyn nuo Baltosios rožės tilto į mūsų nuostabų Nemuną. Jei svarstai, kad tai būtų puiki dovana ne tik draugui, bet Jums abiems – siūlome pirkti dovanų kuponą šuolis su virve iš rekordinio aukščio dviem. Turėsite galimybę ne tik stebėti draugą ir jos emocijas, tačiau ir pats galėsite patirti tą jausmą, kuri dovanojate draugui. Leiskitės į nuotykius drauge. Dovanokime įspūdžius, kurie liks mūsų atmintyje visą gyvenimą.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?