Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

SPA procedūros dviems

Poilsis yra svarbus kiekvienam žmogui, o jei ilsimės dar su savo mylimuoju – tobula. SPA procedūros dviems yra puiki galimybė ne tik pailsėti, bet ir pasimėgauti maloniu laiku kartu.

Pirtys, baseinai, masažai, sukūrinės vonios yra būtent tas, ko mums labai dažnai pritrūksta mūsų kasdieninėje rutinoje. Kartais valanda laiko malonaus poilsio su mylimuoju yra brangesnė ir malonesnė nei kelionė į šiltuosius kraštus. Dvigubi įspūdžiai SPA procedūrose dviems yra geriau nei pagulėjimas lovoje.

 

Veiklų rūšys
Rasta: 50

Savo mylimiausiems dovanokite poilsio ir atgaivos akimirką – svaigius SPA kompleksų malonumus. Išskirtinis dėmesys, romantiškos SPA procedūros dviem, rytietiški masažai, pirtys, vandens procedūros. Palepinkite save ir savo antrąją pusę SPA kompleksų teikiamais malonumais!

Jauki atmosfera, visiškas atsipalaidavimas ir malonios akimirkos Jums ir Jūsų brangiam žmogui.  Mūsų pramogų asortimente galima rasti įvairių SPA procedūrų dviems: masažai, pirtys, kūno šveitimai, sukūrinės vonios.

SPA ritualas dviems Jausmingas pasimatymas - šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam nepamirštamai praleisti laiką su mylimu žmogumi. Šį pasiūlymą sudaro: pieno ir levandų žiedlapių pėdų vonelė ir kvapnios arbatos gėrimas, viso kūno šveitimas, greipfrutų ir Negyvosios jūros druska, atpalaiduojantis viso kūno masažas.

Jeigu svajojate, kad norėtumėte labiau romantiško laiko, tai SPA ritualas dviems Maldyvų romantika yra geras pasirinkimas. Maldyvai yra laikomi, kaip viena romantiškiausių salų, todėl šis SPA ritualas bus tikrai labai romantiškas. Infraraudonųjų spindulių pirtelė dviems ir arbatos gėrimas joje, egzotinis kūno šveitimas, atpalaiduojantis nugaros masažas Jai ir energizuojantis nugaros masažas Jam leis Jums mintimis nukeliauti į romantiškuosius Maldyvus bei paliks įspūdžius.

Jausminga muzika, žvakių šviesa, aromaterapija ir mylimo žmogaus artumas – viskas, ko gali reikėti norint atsipalaiduoti ir atgaivinti savo kūną ir mintis. Mėgaukitės romantišku poilsio laiku, vienas kitu, procedūromis. Paleiskite blogas mintis, užmirškite rūpesčius ir prisiminkite save ir poilsio svarbą. Pailsėjęs žmogus visuomet bus laimingesnis ir kupinas energijos, kurios mums taip dažnai trūksta.

Turime ir daugiau įvairių SPA procedūrų dviems, kurias galite pamatyti mūsų puslapyje. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?