Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vandens ratai, vandens padangos

Tiems, kas savo savaitgaliui prie vandens nori suteikti šiek tiek ekstremalaus prieskonio, siūlome išmėginti čiuožimą vandens padanga ar pripučiamu ratu.

Ši pramoga yra tikrai labiau kaitinanti kraują, nei gali pasirodyti iš pradžių – pašėlusiu greičiu skriesite pripučiamu ratu vandens paviršiumi, iš visų jėgų stengdamiesi išsilaikyti posūkiuose ir vandens padangai šokčiojant per bangas.

Pažadame – šios pramogos metu tikrai atsigaivinsite vandens pursluose!

Veiklų rūšys

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?