Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Nardymas, nardymo kursai

Nardymas – tai analogų neturinti patirtis ir unikali galimybė pažvelgti į visai nepažįstamą, kitokį vandens gelmių gyvenimą. Nardydami susipažinsite su povandeniniu pasauliu patirsite ekstremalių pojūčių. Argi ne puiku pasinerti į naujų nuotykių ieškojimą po vandeniu ir pamatyti grožį, kurio plika akimi nepamatysime? 

Pažintinis nardymas ežere puikiai tiks besidomintiems povandenine gamta ar norintiems pamatyti gelmių pasaulį iš arti. Siūlome Jums avantiūrą, atversančią kelią į povandeninį pasaulį, naujų spalvų ir vandens gyvūnijos pasaulį. Savo draugams dovanokite nepamirštamą pažintį su povandeniniu pasauliu! Jei nenori nerti po vandeniu - pasirinkite pramogas ant vandens - plaukiojimas jachtom ar laivais, plaukiojimas vandens motociklu ar plaukiojimas baidarėmis ar kanojomis.

 

 

Veiklų rūšys
Rasta: 7

Nardymas - puiki dovana norint nustebinti žmogų

Vanduo yra ramybės šaltinis į kurį žiūrint apima ramybė, dingsta nerimas ir pradedama jausti atsigavimą. Artėjant artimo žmogaus gimtadieniui – padovanok ramybę po vandeniu. Vieniems tai ekstremalus išbandymas, o kitiems priešingai – nusiraminimas ir meditacija.

Nardymo kursų pasiūlymai

Daug puikių nardymo pasiūlymų gali rasti mūsų puslapyje. Galima rinktis net iš keletos kategorijų: pažintinis nardymas su asmeniniu istruktorium, pažintinis nėrimas ežere su povandenine fotosesiją, nardymas su vamzdeliu kartu su nuotraukomis atsiminimui, atvirojo vandens nardymo kursai, nardymo kursai „Scuba diver“. Prieš kiekvieną nardymą būtina išklausyta kursą, susipažinti su nardymo pagrindais, įranga ir jos valdymu, priežiūra, povandeninės aplinkos ypatumais, saugiu elgesiu ekstremaliose situacijose. Kiekviena teorinė dalis yra atliekama ir praktikoje nesvarbu ar tai būtų baseinas, ar ežeras.


Nardymas – tai tikrai originali dovana, kuri atskleis pačias slapčiausias vandenynų paslaptis. Tai pramoga, kurios metu galima susipažinti su povandeniniu pasauliu, kuris plika akimi mažai pastebimas. Norint nustebinti draugą ar kitą asmenį – rinkis nardymą ar nardymo kursą ir pažadame, kad po draugų pasakojimų užsinorėsi išbandyti ir Tu. Kainos santykis tikrai atitinka kokybę.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?